Bugün Grinin Elli Tonu günü, kimler gidiyor :)?

Beklediğimiz film geldiii bakalımm nasıl olmuşş ben çok merak ediyorum kitaplarını okumustum geçen sene :) kimler merak ediyor? Benden önce gidenler olursa yorum isterim aksam 21.30 seansına gidicem çünkü :)

Güncellemeler:
Vee gittim gayet güzeldi 😏 kitabı baya baya sansürlemeden çekmişler ama o kız olmuş mu hiç çirkinn 😩

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Herkes o seansi bekliyor. Giderken peçete ve kolonya göTur

0|0
    1|1
  • Hatun kişiler kitabı okumadan sevdirdi herkeze. Kıs kıs gülüşlerini unutmuyorum :D kesinlikle izliyeceğim :D

1|0
    0|0
  • öyle bir film için sinemaya gitmem ama sırf şu yaygara için nete düşünce izleyeceğim...

0|0
    0|0
  • Hiç merak etmiyorum
    Çünkü sıradan şeyler.
    Yaşamayan gidebilir.

0|0
    1|1
  • kitabını okumadım da sadece bir arkadaşta gördüğümde göz gezdirmiştim bildiğin konulu erotik film gibi bu niye bu kadar çok büyütüldü? cevabını vereyim popüler kültür yüzünden böyle. dikkat ettiyseniz çoğunluk neyi okuyorsa herkes şartlı bir şekilde onu beğeniyor. beğenmese bile sırf herkes okuyor herkes izliyor herkes dinliyor diye yapıyor bunu.

0|0
    1|0
    • Sanmıyorum popüler kültür dediğin şey daha cok vampirli boleyn kızı flan tarzı kitaplarda vardı. Bu kadın yeni bir akım başlattı bu kitapla. Ki bence kitabın ismi bile başlı başına cok farklı. İçerik olarak sonradan kitap bayıyo ama bence dönemin akımını başlattı ha bu kitaptan sonra bu tarz seyler çıkarsa o zaman popüler kültür olur. Hep taklit oluyo. Bence Twilight'ta döneminin akımını başlatan kitap oldu. Ondan sonra cıkan bütün vampirli kitaplar saçma sapandı. İşte akım başlatan kitapları benzerini cıkararak ilk cıkan kitapla nefret edilmesini sağlıyorlar. Taklitler aslını yaşatamıyor maalesef. Ama bu kitabında oyunculuğunda hakkını vermeli herkes çünkü kolay kolay kimse bunu yazıp bastıramaz ki kitabın yazarı amerika ordusunda subay bir kadın.

• mesela bir şeylerin taklit edilmesi değil ki. taklit etmek bence kötü bir şey değil ya da taklit demeyelim de esinlenme diyelim. mesela interstellar konu olarak geçmişin bilim-kurgu filmlerinden esinlenilmiş hatta yanlış hatırlamıyorsam nolan bunu kendi de söylemişti. veya ne bileyim bu zamana kadar yüzlerce zombi temalı film çıktı ama the walking dead içlerinde en başarılı olanlardan biri. şimdi önyargılı olmak da iyi bir şey değil tabi kitabı okumadığım için :) tam anlamıyla hakkında bir karar veremiyorum. sadece bana bir çiftin yatak odası maceralarının bu kadar büyütülmesi saçma geliyor hepsi bu zevk meselesi tabi seven gene seviyor yapacak bir şey yok.

• Yatak odası maceraları değil işte yani normal insanların yaptığı şeyler değil. Cinsel psikolojisi bozuk olan bir adamın sadomazo eğilimleri üzerinden bir yatak ilişkisi bu. İster istemez ilgi çekiyo. Game of thrones spartacus tarzı dizilerde bol bol sevişme yatak ilişkisi var ama hiçbiri bu sebeple izlenmiyor. Bu filmin konusu apayrı ilk defa bu türde film yapıldığı için dikkat çekici :)

• yok daha neler :( yapacagım en son sey

1|0
    0|1
  • saçma bir film film romantik değil erotik

0|0
    0|0
  • Hiç gidesim yok.

0|0
    0|0
  • ulan ülke yanıyor deseler kime bu kadar çildirmaz

2|1
    1|1
  • o kadar konu açtılarki gideceğim

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu nelere sebeb olmuş yotubea top 10 videolar grinin elli tonu ile ilgili 10 ilginç gerçek yazın.')

0|0
    0|1
  • kendime bir arkadaş bulamadım gitcem de tek gitmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Wowowowow seks :P

0|0
    0|0
  • Vay. arkadas. ne. grinin. ello. tonuymus

1|0
    0|0
  • Gitmek sorun değilde izleyip döndükten sonra elime mahkum olacak olmam kötü :(((((

1|0
    0|0
  • Kitabını okudum filmi bekliyordum ki sap kaldım :)

1|0
    0|1
  • O filme sevgilinle bile gidilmez mk millet ne geniş olmuş :Dd

1|0
    0|0
  • Ya internette daha güzel filmler var o filme para verilir mi:))

0|0
    0|0
  • Gidecem yakında

0|0
    0|0
  • Bennnnnn

0|0
    0|0
  • gidebilirim

0|0
    0|0
  • Aksam gidicez

0|0
    0|0
  • alakasız olacak ama saçların muhteşem...

0|0
    0|0
  • sevgilimle öpüşmek için sırf gidiyorum yoksa işim olmaz gri ile falan

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• onu izliceğime p*rno açar izlerim daha iyi ne gerek var sonra insanlar cinselliğin ön planda olduğu aşkı gerçek aşk sanıyorlar

1|0
    2|1
  • Sevgilimle ona gitmek yapacagim son seylerden biri

1|0
    0|1
    • Bence böyle bir filme kız arkadaşla gitmek daha zevkli istediğin tarz yorumlar espriler yapabilirsin :) al starbuckstan kahveni yanınada kız arkadasını al tamamdır :)

• Abarttınız da abarttınız ya

1|0
    0|0
  • konusu ne

1|0
    0|1
  • Ben de kitapları okudum da filme kimle gidicem o da var :D

0|1
    0|1
  • Ben gidicem

0|0
    0|0
  • Kitabı son serilere dogru baydı.. Tabiii bu film tek parcamı devamı olacakmı aşikar...
    Sevgililer iyi bayram edecek 13 14 subat gri tonları...
    😂😂

0|0
    0|0
  • Gitmicem yeter yahu :/

0|0
    0|0
  • Ayy yeter günlerdir başlıklarda grinin eli tonunu görüyorum bıkkınlık geldi:D Ben gitmiycem.

0|0
    0|0
    • Yuh cinsel içerikli bir filmmiş yorumlara şimdi baktım. Site günlerdir bundan yanıp tutuşuyor yani yuh yazık.

• kac yas ustu

0|0
    0|0
Yükleniyor...