Ekrankarda gôsterimde olan En guzel dizi hangisi sizce?

Ekrankarda gôsterimde olan En guzel dizi hangisi sizce?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• kardeş payı kaliteli mizah yapıyor.

yedi güzel adam tarafsız bir dizi değil ama efsanevi bir iş çıktı ortaya.

diriliş: ertuğrul, pek izlendiğine inanmıyorum ama senarist trt ile anlaşırken "3 sezon olursa olur." demiş ve türk dizi tarihinin bu şekilde iş yapan tek yapımı. normalde tutarsa diye sezon sezon anlaşılır.

0|0
    0|0
    • Baya ilgilisiniz dizilerle :)

• valla izlediğim dizi sayısı sıfır. film çok izlerim ama dizi bir iki bölüm izler bırakırım. bu arada beş kardeş efsanevi olacak!

• Valla benimde sıfır soru sormak için sordum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ekrankarda ne demek

0|0
    0|0
    • Şu an bu yazıyı okuyorsun ya hani telefondan ya da pc den su an boyle isigi yuzune vuruyor hah onun maus ya da parmaginla degil uzaktan kumanda ile kamal degistirilip arkasina antene takili bir kaplosu olup kumanda ile sayfa acip kapatilan bir icat hemen hemen her evde isyerinde buyuk meydanlarda icinde boyle hareketli insanlar olan. Dur dur hani bu tarz benim diye bir oyun var ilginc tuhaf insanlar goruyorsun ya da baban annen haber dinliyor haber haber hani biri cikiyor biseyler anlatiyor boyle seyler oluyor. Radyonun resimlisi yani. Ama zeki muren degil seni cemil ipekci Goruyor hah o iste anladı?

• Ayrıca "boyle daha guzel gorunuyo... Devamini" ne demekse hani senin duvarında yazıyor, işte ekrenkarda demek böyle bir şey bayan anladın sanırım. Ukalalığa gerek yok anladınız ne demek istediğimi, enson sizin gibi bir bayan kalkıp bana yazım kuralları ve imla hatalarımla ilgili bir ders vermeye çalıştı, sadece bana yazdığı cevabın içinde 20 tane imla ve yazım hatasını buradan yazınca beni engellemek zorunda kaldı sizde şansınızı zorlamayın lütfen. İyi seyirler ekrankardaki karınca filmini seyretmeye decam ediniz.

• Ha şunuda görüp yazmadan edemedim "Para biriktirip enson aldınız şey neydi? " sorusuna verdiğiniz "Teiefon" neyse ekrankarda sozu de o ;)

• Paramparca

0|0
    0|0
  • Kardeş Payı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...