Ya bir bakar mısınız?

Doctor Who'ya başlamak istiyorum ama şu ana kadar 3 sefer başlayıp yarıda bıraktım. İlk sezondaki doktora da, kıza da dizinin dandikliğine de katlanamıyorum ve bir tek bana mı öyle geldi bilmiyorum ama hiç sarmadı o bölümleri halbuki diziye başlamadan önce televizyonda denk geldiğimde kavramları tam bilmesem bile ilgimi çekmişti ve baya izlemiştim. Şimdi yemiyor ilk sezondan başlamak atlama gibi bir olasılığım var mı ya? Hiç de çekilmez şimdi :/

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• aynı duygular bende de var. supernatural ve doctor who nasıl olupta bu kadar popüler oldu bilmiyorum. ilk bölümler tek kelime ile facia..

0|0
    0|0
    • Supernatural'e laf yok şimdi dizi güzel abi 😁

• oh be anlayan çıktı valla çok mutlu oldum hayranlarına bunu anlatamıyorum ama iki bölümden sonrasında uyukluyorum bu ne biçim dizi ya olacaksa GOT, HIMYM, TWD gibi falan olsun başı sonu aynı mükemmellikte

• bir dönem deli gibi dizi izliyordum. chuck, fringe, b. galactica, house md, dexter, spartacus, breaking bad, vampire diaries hatta the orginals,
      ama supernatural ve doctor who'yu bir türlü izleyemedim :)

En İyi Kız Görüşü

• Supernaturalde öyle oldu bana ya çok istiyorum ama başlasam da olmuyor bilmiyorum bir sürü bölüm var 😁

0|0
    0|0
    • aynen öyle tam başlıcam siteye giriyorum gördüğüm an da sekmeyi kapıyorum:D

• anladım:D bitirirsen gerçekten şok olucaksın vakit buldukça izle bare :D

• Abim de söyledi karısı sarışın marışın ama kulağımı tıkadım merak ediyorum :D

Erkekler Ne Diyor 11

• 8 sezonda çok şey değiştiğini düşünüyorum. Bir ara takip ediyordum konu zamanla sıkmaya başladı açıkçası sen bilirsin.

Saygılar.

0|0
    0|0
    • çoğu kişiden de duyduğum gibi, peki teşekkürler

• Yanılmıyorsam 25 yıllık belki daha fazla olan bir dizen bahsediyoruz ama sen 2008 sezonuna ve bir yıl öncesine bak paralar daha keyifli ayrıca son 9. Sezon çekimleri Çoktan başladı

0|0
    0|0
  • sana öyle gelmiş yapılmış en iyi dizilerden biri ama anlayana

0|0
    0|0
    • off en iyi dizilerden biri olduğunu bilmesem başlamam herhalde dizi zevkime güveniyorum ama ilk sezonun diğer sezonlara nazaran dandik olduğunu kabul etmek zorundasınız

• 2005den mi kastın ilk sezonu david tennantla başlayan yani efekt olarak cok ii değil evet ama dizi zaten onla övümüyo bilin kurgusunun mantıgıyla ve senaryosuyal ayrıca oyuncularıyla övünüyo biraz o gözle bakmak lazım gelen teknolojiyle ilerki sezonlarda topluyo efekt kalitesini de

• bende aynı sebepten izleyemedim arkadaslarım hala izle diyo

0|0
    0|0
  • kardeş payı izleesne hem şivende olur

0|0
    0|0
    • ya sizi sayıyla mı veriyolar abi bir git işine ya

• yemin ediyorum beyin ana okulu terk. Hadi canım iyi akşamlar sana mutluluklar.

• gene iyiki ben anaokulu görmüşüm ya sennin gibi hiç başlamadan eğitim hayatım bitseydi
      mutluluklar bizden

• Efsaneye hakaret etme!

0|0
    0|0
  • l&m izledin mi?

0|0
    0|0
    • o ne diye sorsam? :D

• yani aslında tabiki ne olduğunu biliyodum da bir an burada sorunca doğrulamak için o ne dedim ve evet tabiki izledim :D

• bende çok dizi sıkıntısı çektim saçmalık diz boyu. izlememe rağmen leyla ile mecnuna en baştan başladım güzel oluyo. d

• BREAKİNG BAD IZLE SUPER BISI

0|0
    0|0
    • gözüm yemiyo niyeyse sarmıcak gibi geldi ama bilemedim

• bunu soyleyen bir erkek olsa soverdim ama kızlarribilmiorum

• sakin ol şampuan sadece işte türünü bilmiyorum ama genelde gerilim, işte aksiyon falan izleyemem ondan dedim

• Gereksiz bir dizi

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki :)
    sırf "bir bakar mısınız" dediğin için geldim :-)

0|0
    0|0
  • Caninin istediğini yap zorlama kendini ;)

0|0
    0|0
    • kurguyu kaçırmaz mıyım? yani çok bağıntılı mı?

• neyse bakayım bir yine bir sezon dayanıcaz olmadı tamam sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...