Kitap yazıyor olsaydınız konusu ne olurdu?

Merhaba öncelikle, hiç kitap yazmak istediniz mi? İstediyseniz konusu ne olsun isterdiniz? merak ediyorum düşüncelerinizi hadi herkesden cevap bekliyorum.

0|0
23|58

En İyi Erkek Görüşü

• Her türden olurdu sanırım.

Tek bir tür yazacağımı sanmıyorum.

• Hayat hakkında.

• Gerçekler hakkında.

• İnsan psikolojisi hakkında.

• Önyargılar hakkında.

• Düşüncelerin gücü hakkında.

• İnsanların hissettikleri hakkında.

• Ve insanların kendini buldukları şeyler hakkında. Ben kendimi en çok motosiklette buluyorum. Ufak bir kız çocuğu, gece o olmadan uyuyamadığı, onsuz yemek yiyemediği oyuncak ayısında buluyor kendini. Veya başka bir insan sevdiği bir kadında buluyor kendini... Bunları bir kitapta toplardım sanırım, tabi detaylı bir araştırma sonucu.

• Belkide günlük tadında bir kitap yazardım. Bilinmeyen bir insanın hikayesi gibi bir isim koyardım. Yaşadıklarımı değil, hissettiklerimi yazardım o kitapta. Sanki öylesine bir kurguymuşçasına sürerdim piyasaya... Ve emin ol, hissedilerek yazılan bir kitap, hissedilerek yazılan bir şiir, hissedilerek yazılan bir şarkı sözü... Bunların yeri ayrıdır...

http://i.hizliresim.com/58VnvM.jpg

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• şu an da yazdığım bir antoloji var zaten makale ve deneme günlük olarak zamanımızda duygu his ve düşünceleri mizah sen bir şekilde anlatmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Yazıyorum zaten kendi hayatımı konu aldığın romanlaştırdığım ve farklı bir hava katarak güzel bir eser olacak ;) :)

1|0
    0|0
  • Zaman kavramı aklımda soru işaretleri doğurduğundan olacak yazılmış onlarca sayfayı toparlayamadım sanırım. Ama henüz sadece iyi bir roman okuyucusuyum; www.kizlarsoruyor.com/.../a13635-roman-yazacaklarin-uzak-durmasi-gereken-hatalar

0|0
    0|0
  • aşk olurdu :D

1|0
    0|0
  • Beceremiyorum ama yazabilseydim dünya çapında bir aşk romanı yazabilirdim ;)

1|0
    0|0
  • Bir atın hayatını yazmak isterim.
    Esaret altında yaşatılmak istenen üzerine binilip kullanılmak istenen...
    Evcilleştirilmiş bir atın asileşmesi ve özgürlüğünü alması konu edilebilir tarafımdan.

0|0
    0|0
  • adam boza satıcısının hayatını konu alan kitap yazmış. gayet de okunuyor. illa çılgın bir konusunun olmasına gerek yok sanırım.

deli saçması şeyler yazmak isterdim. mesela vücudun bazı uzuvları insanlara karşı geliyor. ayrılıyorlar. onların başını birinin pipisi çekiyor. çete lideri o. insanlar da kendilerine sadık parçalarını kullanarak isyanı bastırmaya çalışıyor. böyle bir şey olabilir.

0|0
    0|0
  • Adi tutku olurdu hikaye de aşk üzerine kurulu

1|0
    0|0
  • girişimlerim olmuştur ama sonu gelmedi fakat yırtıp atmadım kesinlikle hepsi duruyor 3 tane.
    daha çok felsefe kitapları tarzı olur, oluyor.

0|0
    0|0
  • istedim ama sonra vazgeçtim

dinimin kitabı

" Blondeizm "

olurdu adı fakat sonra Yönetici baş tanrıça mı
    Tanrıçalarımı
    ve meleklerimi kıskandığım için dinimi kendime sakladım

neyse ya şimdi bile kıskandım sarıları =)

0|0
    0|0
  • Tam bir senedir tek kasimi kaldirmaya calisiyorum bir milim oynamadi bu allah vergisi bir sey mi ya :D

0|0
    0|0
  • macera

0|0
    0|0
  • Entrikalarla dolu bir kitap olurdu.

0|0
    0|0
  • Şizofrenik bir aşkı yazıyorum şuanda tahminimce 150 sayfa civarı olacak 4 aydır uğraşıyorum..40 sayfa filan hazır.. İsim önerilerini kabul ederim..

0|0
    0|0
    • Neden şizofreni

• Bol şans o zaman sana

• Şansa ihtiyacım yok ;) teşekkür ederim yinede..

• Psikoljik tahlilleri olan bir roman yazardım. Polisiye seviyorum o da olabilir.

0|0
    0|0
  • Psikoloji üzerine bir kitap olabilir. Travma geçirmiş şizofren psikopat düşüncelere sahip bir kadını anlatabilir mesela:)

1|0
    0|0
  • Zombile olurdu kesın

0|0
    0|0
  • En büyük hayalim kitap yazmak çok az kaldı kitabımın basılmasına belki bu yıl sonu hayalime kavuşurum

0|0
    0|0
  • Yazılım kitabı olurdu

0|0
    0|0
  • Otobiyografi olurdu

0|0
    0|0
  • aşk uğruna intihar etmeyi göze alan gencin bir hikayesini yazardım

0|0
    0|0
  • ya başımdan geçenler kendi hikayem. hüzünlü aşk maceralarım. ya da cinayet polisye

0|0
    0|0
  • zaten yazıyorum, bilim-kurgu.

0|0
    0|0
  • Başkası olma kendin ol

0|0
    0|0
  • Girisimcilik ve ekonomi

0|0
    0|0
  • KaranLıgın Yüregi :)

0|0
    0|0
  • şu an yazıyorum :)

konusu buradaki 2000 satıra sığmaz sanırım :)

0|0
    0|0
  • psikoloji-gizem.

0|0
    0|0
  • Eksin dolu bir kitap bir şehirde biyolojik silah tehdidi ve o şehirden kaçan bir grup insan

0|0
    0|0
  • Sevmek Ve Sevilmemek Arasındaki İnce Çizgi

0|0
    0|0
    • edit: sevmek ve sevilmek arasındaki ince çizgi :D

• Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 23

• Bir katilin psikolojik tahlillerini yapardım. Pişmanlığını, öldürürken aldığı hazzı, yakalanma korkusunu, arada merhametli olduğu, olabildiği o tuhaf anları falan filan. Kendi hayatımdan bazı yaşanmışlıklar diyaloglar da eklerdim orjinal konuşmalar olurdu kitapta. Günlüğüme her diyalogu yazmaya çalışırım ileride daha net hatırlamak için oda oradan aklıma geldi. Öyle yanii :D

0|0
    0|0
  • 12 yaşımdan beri yazıyorum. İlk roman denememi yaptım. Dört yıl aynı konu üzerinde yoğunlaştım ve yaza yaza, okuya okuya kendimi geliştirdim. Tabii ki yazar olacak kadar iyi olmayabilirim ama kendi çapımda iyi olduğumu düşünüyorum. Yazarlık benim çocukluk hayalim, ve ben bir kitap bastırmadan buradan gitmeyeceğim :) Şu an düşündüğüm farklı bir konu var, geliştirdiğimde Wattpad üzerinden yazacağım.

0|0
    0|0
  • Renklerin içinde olurdu ismi konusu ağır dram aşk

1|0
    0|0
  • Hayatımı komik bir dille anlatırdım :)

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok seviyorum ama yazmayı hiç düşünmedim. Ama eğer yazacak olsaydım hayata dair bir kitap olurdu. Adına gelince "3-2-1 HAYAT" olurdu.

0|0
    0|0
  • Bazen başlıyorum ama 3 . cümleden sonra kalıyorum.
    Hep dram yüklü bir mevzuya saplandığım için sanırım...

0|0
    0|0
  • Konusu gerçek hayattan, 18 yaşındaki bir kızın hayatı olurdu. Gerçek olaylar tamamen ve kahramanların hepsi yakınen tanıdığım insanlar. Kız da arkadaşım...

Bir ara düşünmüştüm hatta yazmaya başlayayım diye...

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitabı olurdu, insanın istediğinde herşeyi başarabileceğini herşeyin düşüncelerinde bittiğini anlatan bir kitap. okudugunda bir arkadasından dostundan tavsiye dinler gibi hissettirirdi

0|0
    0|0
  • Felsefe:/ kendi felsefemi yapardım.

0|0
    0|0
  • Şu an kısa hikaye yazmaya çalışıyorum. İsmi Umuda Veda. Konusu da şöyle. Ülkeye esir olarak getirilmiş birisinin bir nevi intikam duygusunu anlatıyor

0|0
    0|0
  • Korku

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir roman yazmak isterdim böyle okudukça dahada karmaşıklaşan türden

0|0
    0|0
  • Gerilim tarzi olurdu

0|0
    0|0
  • Günlük tarzında yazardım herhalde :))

0|0
    0|0
  • dostluk :) ateşböceği yolunun etkisinde kaldım baya :D

0|0
    0|0
  • BIrakmayan eski sevgiliye yonelik iskenceler olurdu sanirim

0|0
    0|0
  • İlişki uzmanı gibi oldum. Sanırım öyle saçma sapan bir kitap olurdu :/

0|0
    0|0
  • Zombi ya da 0 3 yas bebek bakimi

0|0
    0|0
  • Insan kardesligi adina kitap yazmak isterdim.
    Adinida dunyadaki huzur koyardim heralde

0|0
    0|0
  • Hayatimi diktiler oysa yirtmak için çok ugrastim olurdu. . Konusu da adında saklı..

0|0
    0|0
  • şizofren bir katilin ölü sevgilisi.

0|0
    0|0
  • Zihinleri kim kirletti :)

0|0
    0|0
  • Seri katil hikayesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...