AC/DC grubu yeniden toplamış. Bilen var mı? doğru mu bu haber?

AC/DC grubu yeniden toplamış. Bilen var mı? doğru mu bu haber?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet hayatım hatta grammy ödül töreninde şarkı çaldılar yani

0|0
    0|0
    • hm bilmiyordum şarkı eskilerden heralde? yoksa yeni albüme falan başladılar mı ki?

• dağılmak?
      grup hiç dağılmadı ki
      ha şu dersen okey malom younh hastalandı çalamıyor ki gruba öz kuzenii davet edildi odevam ediyor
      pill rudd desen o adam hep bir muammaydı ki şu an hapsi söz konusu adam ööldürtmeye teşebbüsten sorgulanıyr ki yerine grupta c. slade devamm ediyor ki eski bateristeri ki bu yıl albümleri de çıktı

• Tam 2 ay olmuş nerden aklınıza esti cevap yazmak nasıl buldunuz soruyu pes doğrusu :o

Erkekler Ne Diyor 4

• evet doğru
    https://en.wikipedia.org/?title=AC/DC burdanda baka bilirsin
    Years active 1973–present

0|0
    0|0
  • Tam dağıldı denemez aslında grubun bateristi Phill Rudd uyuşturucu bulundurmak ve adam öldürmeye teşebbüsden dolayı yargılanıyor ayrıca grubun ritim gitaristi Malcom Young sağlık problemleri yaşıyor onların yerine gruba Chris Slade ve Stevie Young katıldı grup şu an yeni albümleri Rock or Bust için dünya turnesindeler.

0|0
    0|0
    • Görüş için teşekkürler ama soruyu tam 3 ay sonra bulup cevaplamaniz çok tuhaf değil mi?
      Bu sitede hergün yüzlerce soru sorulurken..

• AC/DC yi acayip şekilde severim sitede araştırdım herhangi bir şey varmıdır bu soruyuda görünce hemen cevaplamak istedim :)

• Black albumunden sonra zaten pek tat vermiyordu bu saaten sonra bir nane olmaz

0|0
    0|0
  • Ne is yapar bu grup

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...