Etkili konuşma ile ilgili

Etkili konuşma ile ilgili resim yapmamız isteniyor fikir verebilir misiniz çok acil lütfen

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• konuşurken yani insanlarla iletişim kurarken bahsedilen mesajyın yada konunun önce kelimelerle tasvir edilmesi yani bilinçte canlandırılması ardından beden dilini kullanrak özellike el ve kol kullanılarak tasvir edilen konuyu resimselleştirmedir örn dilsizlerin haber spikerleri vb bir çok şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• üni'deki bir sunumuzun kapak resmi geldi aklıma. basit ama ilgini çekebilir. 10 tane balık var 9 'u sola bakıyor ve kırmızı renkde, 1 taneside o 9 balığa bakıyor mavi renkte. diğer dokuzunu kırmızı balığın tam karşısına çizmen gerek.

1|0
    0|0
  • Bir konuşmacı ve kendisini dinleyen kalabalığı resmet. Fakat dinleyenler arasından bir kişi ayakta ve coşkulu bir şekilde alkışlıyor olsun.

1|0
    0|0
  • Beynin resmini çiz

1|0
    0|0
  • büyük bir konferans salonunda konuşan birini heycanla dinleyen birilerini çizebilirsin...

0|0
    0|0
  • trt 4'te bir papaz baş ressam vardı onu öneririm..

0|0
    0|0
  • link link sana örnek resim olabilr belki

1|0
    0|0
  • Karakalem mi? Ona göre fikir vereceğim. Tam havamdayım şu anda. Hemen yaz. Birazdan üşenip yazmaya yarıda bırakabil...

1|0
    0|0
    • evet

• Susan bi' adam çizebilirsin. İronik olur.

Kağıdı 2ye böl. Bi' tarafında susan adam ve karşısında pür dikkat topluluk. Diğer tarafında konuşmaya çalışan ve onu dinlemeyen insanlar...

Karikatür tadında çizebilirsin. Şmdi kafamda tam olarak belirledim o kareyi ama sana anlatamayacağım. Adam hafiften yukarı bakıyor böyle susmuş gözleri kısık falan...

Amaan neyse.

• Anladım ben anladım sen rahat ol :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...