Türkiye dışında hangi ülkelleri gezdiniz en beğendiğiniz hangisi?

Türkiye dışında gezdim gördüm mutlaka gidin dediğiniz yer neresi özelliklede sevgiliyle eşle gezilebilecek.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya birkac kez, ispanya, kanarya adalari - bu da ispanya ama ayri bir yer gibi ebesinin nikahinda asagida- bir de israil.

Ispanya da sadece madrid ama o bile yetti guzel yer estetik fiskiriyor her yerinden somurdukleri latin amerikalilarin altinlari kaynaklari sagolsun.

Abd ye henuz gitmedim en cok gitmek istedigim yer diyebilirim.

Bu seneden itibaren hiz verecem.insallah bu disari isine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gezmek amaçlı girit adasına gitmiştim pahalı ama güzel bir yer oldukça renkli hareketli tabi şimdi ne durumda bilmiyorum malum kriz var ülkelerinde

0|0
    0|0
  • İtalyada 3 yıl yaşadım. Onun dışında almanya hollanda belçika fransa ispanya avusturya isviçre yunanistan ve nahçıvanı gezdim. En iyisi almanya italya ve hollanda bence

0|0
    0|0
  • afganistan suruye mısır iran filistin süper yerler tavsıye edrım :)

0|0
    0|0
    • Bugunlerde tehlıkelı yerler. Aynı guzellıklerı duruyomudur acaba

• işim gereği senede en az 3 yada 4 ay yurt dısındayım ama floransa milano zürich inanılmaz şehirler görmelisiniz

0|0
    0|0
    • buna ilaveten yaz olmak şartı ile venedik :) ama yazın gidin kışın sakın gitmeyin :) donarsınız :)

• 5 ulkeye gittim turkiye gibi memleket gormedim

1|0
    0|0
  • yunanistan sınırında askerlik yaptım gitmiş sayılır mıyım

0|0
    0|0
  • Nijer,jamaica,afrika,somali...

0|0
    0|0
  • italya ve almanya ya gittim italya ya aşık oldum diyebilirim

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi tam gezmedim ne yabancı ülkesi.

0|0
    0|0
  • fransa italya bulgaristan hiç birini beğenmedim

0|0
    0|0
    • ıtalyayı hep övgüyle anlatırlar oysa

• güneyine gittim daha çok pizzası falan güzel değil dondurması mükemmel :) italyanlar bizim gibi aynı yaşam olarakta

• italya,hollanda,belçika,fransa,ispanyaya gittim.en beğendiğim yer italyaydı.

0|0
    0|1
  • Venedik ve Milano. Eşinle git.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Singapur çok güzel kesinlikle gidilmesi gereken bir yer Uzakdoğunun Paris'i :)

0|0
    0|0
    • boyle otantık bı sehır hayal edıyorum hep. Uzakdogu ulkesı ısmı cok otantık gelıyor

• çiçek bahçeleri var,her yer tertemiz,çeşit .eşit meyveler var ve insanlar çok sıcakkanlı

• Rusya-ukrayna-moldova-eşinle gitme:S

karadag hırvatistan-ortaçağı eşinle çok romantik yaşayabilirsin:)

sırbistanda yine hoş güzel bir ülke

0|0
    0|0
  • ingiltereye gittim sevgililerin gezeceği değil yaşlılara emeklilere hitap ediyor biraz sakinliği falan .sevgiliyle gezilecek çok romantik bir şehir değil..şahsen sevgilimle yunanistan adalarına veya italyaya gitmeyi tercih ederdim.ama hayalim beyrut.

0|0
    0|0
  • yakında kanada.

0|0
    0|0
  • almanya, belcika, irlanda, isvicre, italya

tkr gitmek istedigim yer irlanda :)

0|0
    0|0
  • Hollanda, İsviçre, Avusturalya.

0|0
    0|0

• almanya fransa avusturya hirvatistan ve yunanistan en güzelleri yunanistandi

0|0
    0|0
  • Eşimle İngiltereye gitmek istiyorum. Ama Boşnak olursa Bosna, Hırvatistanda kalmaya bile razıyım.

0|0
    0|0
  • sevgiliyle gidilecekse kesinlikle roma. abd eğlenceli olur. iran ilginç. suriye (şam) çok otantik, paris fena değil.

0|0
    0|0
  • Venedık

0|0
    0|0
Yükleniyor...