Hayko Cepkin ve Müziği?

Geçenlerde rock dinlemeye başlamıştım.. Bir arkadaşım bu konuda bana hayko cepkini önerdi ve gerçekten dinliyorum. Çok güzel şaheserler koyuyor ortaya. Birde kenara baktığımız zaman bu adamı sırf Rock yapıyor diye kenara itip kakalıyorlar. Hatta adam piyasaya çıktığı ilk zamanlarda şeytan olarak adlandırıldı. İt dendi. Rock dinleyenler köpek değil arkadaşlar. Bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum.
bu arada size Hayko Cepkin - Melekler şarkısını armağan ediyorum. Saygılar...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayko Cepkin aşığıydım bir ara bütün parçaları muhteşemdir dinlemeni tavsiye ederim.
    Beertaraf Et
    Yalnız kalsın
    Hangimiz masumuz
    Hüzünle karışık
    Son kez
    Zaman
    Daha aklıma gelmeyen bir çok şarkısı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ülkenin en iyi ses sanatcilarindan biridir rock konusunda özellikle brutal konusunda tabi şebnem ferahi da unutmamak gerek... eskilere donup baktigimizda cem karaca ve barismancoyu yasatabilecegine inandigim isimdir hayko.. ayrica sana ogün şanlısoyuda önerebilirim barismanconun zamaninda kendisine kol dügmesi hediye ettigi sanatcidir..

0|0
    0|0
  • Sanatcı dendiğinde gösterilcek adamdır. Adamda ses var sesiyle ve tarzıyla gündeme geliyor diğerleri gibi yok o evlendi bu boşandı olaylarıyla gündemde değil adam. Adamda ses var süper ses Adam gibi adamdır özgür davranıyor kasmadan. Iyi günler

0|0
    0|0
Yükleniyor...