Bir şiir yazan duygusal adam var; bir de içine kapanık yalnız bir adam var. Hangisi?

Selamlar.. Hali hazırda iki tip var.. Tipler belli birisi: birisi romantik takılan tip; diğeri melankolik takılan bir tip.. Hangisi senin dikkatini daha çok çeker, ve onunla ilgilenmene bir etmen olur mu?..

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• ikisi de bayar beni.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İçine kapanık yalnız adamı tercih edirim. Eğlendikçe beraber açılır çünkü. Ama çok duygusal bir adamın bir panzehiri yok.

0|0
    0|0
  • Ikısındende kaçarım

0|0
    0|0
  • şiir yazan adam

0|0
    0|0
  • ıkısınede hayır ıçıne kapanık ınsanlarla ıletısımkuramam.romantık ınsanda bana cok mıymıy gelır.cunkıu sevmıyorum oyle sıır yazsın cıcekler alsın vs.

0|0
    0|0
  • melankolik takılan ..

diğeri aşırı romantik olur sevmem o kadar fazlasını

0|0
    0|0
  • içine kapanık yalnız adam daha cazip...

0|0
    0|0
  • melankolikkk

0|0
    0|0
  • Hiçbiri..:=))

0|0
    0|0
  • melankolik birbirimiz için yaratılmışız sanki şimdiden ısındım bu adama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ''Bir şiir yazan duygusal adam'' yerine ''Şiir yazan duygusal bir adam'' yazsan mantıklı olurdu.

1|0
    1|1
  • erkeklere de karşı cins için soruyorsan bu soruyu, 2 tip de benden uzak olsun...

0|0
    1|0
  • bu devirde kadınlar nedense hep odunlardan hoşlanıyo bende odun geldim kereste gidicem:):)yontan biri belki çıkar hakket yaa ben hiç çiçek almam öyle iltifatları sıralayamam içime kapanık kabuğuna çekilmiş bi insanda değilim romantikde değilim :):)

0|0
    0|0
  • İkisi de çöp, ikisi de leş.

0|0
    0|0
  • siirden vs anlamayan tipi duzgun ozguvenli girisken adami tercih ederler :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...