Şu aynı anda birden fazla kitap okuyan insanların amacı ne :D + şu an ne okuyorsunuz?

şu aynı anda birden fazla kitap okuyan insanların amacı ne?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• şimdi şöyle ki :D okumaya başladığım kitabı bulamıyorum bazen evde. ya da aramaya üşeniyorum. yenisine başlıyorum. hal böyle olunca senaryolar da karışıyor tabi. mixliyorum yani iyi oluyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sofinin dünyasını okuyorum onun yanında elif şafak aşk kitabını okuyorum kafama estiği şekilde devam ediyorum :D:D

0|0
    0|0
  • Hiç anlamıyorum onları. Öyle 1-2 arkadaşım var hep tartışmasını yapmışımdır. Bir kitabı bitirmeden başkasına başlayamam.
    şu an Kabalist okuyorum.

0|0
    0|0
  • Birden fazla kitap okuyorum. Kararsızım. Ayrıca zihin için iyi bir egzersiz dikkat eksikliği olanlara özellikle. Bu aralar Stephen King - Sis, Ölümsüzlüğün Peşinde ve Emirle Gelen İdam Kararı'nı okuyorum.

0|0
    0|0
  • Birden fazla kitap okumam çünkü okumak dışında yapabileceğim bir çok etkinlik daha var istediğimi sırasıyla okurum kasmaya gerek yok.
    şimdiki kitabım;Bir geyşanın anıları :)

0|0
    0|0
  • bir kitap okuyosam ikinciye daha sonra baslarim yoksa okuduğuma saygisizlik oluyormuş gibi hissediyorum ve odakodaklamayamiyorum kendimi..

0|0
    0|0
  • Bende okuyamam bir kitaba odakliyim

0|0
    0|0
  • şu an kitap okumuyorum ya :D bir ara kitap almam lazım evdekiler bitti :D

1|0
    0|0
  • Türkçe Ezan ve Menderes okuyorum süper ötesi.

Birden fazla kitap okuyanlar, sarmadığı için okuyor zaten :)

0|0
    0|0
  • Karanlığın elli tonu :D

0|0
    0|0
  • Günahkarı okuyorum bide zebani #D

0|0
    0|0
  • Meraklı bir insanım aynı anda şu an 4 kitap okuyorum hepsini merak ediyorum bu yüzden biri bitmeden diğerine de başlıyorum. Çoğu kişi "Konularını karıştırırsın öyle kitap mı okunurmuş" diyor ama konuları bambaşka kitaplar bunlar. şu an okuduğum 4 kitap; Leyla ile Mecnun, Korkuyu beklerken, Saatleri ayarlama enstitüsü ve Haşlanmış harikalar diyarı ve dünyanın sonu.

0|0
    0|0
    • gel bide beni oku, üfle tam olsun

• Biraz önce ekşiyi açmasaydım seni belki ciddiye alabilirdim :)

• alakasını sorabilir miyim ya :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben yapamıyorum birini bitirmeden diğerinden bir şey anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • şu an gazete okuyorum :)

0|0
    0|0
  • Vadideki zambak ve vadideki sümbül nfkfkfl ne sıkıcı kitapmış

0|0
    0|0
  • aynı anda hem 1 den az hem 2 den az hem 3 den az kitap okuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...