Psikoloji kitapları önerir misiniz?

İnsan psikolojisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Önerebileceginiz guzel kitap var mı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan psikolojisini kitaplarla öğrenemezsiniz öncelikle. Fakat bilgilenmek istiyorsanız yardımcı olmaya çalışabilirim. Hangi alanda kitap istiyorsunuz ve neyi merak ediyorsunuz söyleyebilirseniz yardımcı olabilirim. :)

0|0
    0|0
    • Acikcasi bende tavsiye almak istiyorum. Ozel olarak ilgilendigim bir dalı yok. Sizin söylediğiniz kitaplardan yola cikarak bir yere varabilirim :)

• Rica ederim. :) Freud gibi dahiler ağır olmaz neden olsun ki? Anlamadığınız yerde araştırma yaparsınız ve anlaşılmayacak, ağır geliyor diye düşünmeyin. :)

• Aslında ben şöyle düşünen bir insanim. Bir konuda yeni akımlar yaratmis bir insanin kitaplarini okumadan once o konuyu kapsamli bir sekilde arastirmak ogrenmek ve daha sonrada bu akimlari yaratan insanlarin eserlerini okumak derim. Boyle yapmadığım sürece en verimli sonucu alamam ki :) @babato150

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Daha önce hic okudun mu yeni mi merak saldin?

0|0
    0|0
  • Si. tir et diye bir kitap var al oku:)

0|0
    0|0
  • Eylül.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nevzat Tarhan ın kitaplarını öneririm.

0|0
    0|1
    • Neye göre o şahsın kitaplarını öneriyorsunuz? Homofobik ve dindar, yobaz zihniyette olan biri olduğu için mi?

• Nevzat Tarhan'ın bilimle ve faydayla alakası yok ki ben olaya böyle bakıyorum. Sağ ya da sol görüş beni bağlamıyor. Zihniyet önemli.

• Sizin zihniyetiniz uzak dursun da benden! Gerisini hoş görüme bırakıyorum. @babato150

• Bir Psikiyatristin Gizli Defteri kitabını oku.

0|0
    0|0
  • D&R sitesine gir bak

0|0
    0|0
    • Tavsiyelerden yola çıkarak alıcam

Yükleniyor...