Kıvanç Tatlıtuğ'un Vikings'e katılması?

Yahu ortada böyle bir haber dolanıyor iki üç gündür. Aslı astarı nedir bilmiyorum fakat doğruysa helal olsun dedirtecek bir haber. Siz ne düşünüyorsunuz?

Haber de şöyle; -farklı kaynaklarda da bulabilirsiniz tabi-
www.radikal.com.tr/.../kivanc_tatlitug_viking_oluyor-1290092

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6 ay İngilizce eğitimiyle nasıl o dizide oynayacak çok merak konusu. Dublajını başka birine yaptıracak sanırım. Çünkü aksanını geliştirmesi için çok kısa bir süre bu. Sibel Kekilli kaç saat özel ders aldı da anca aksanını biraz olsun düzeltebildi Game of Thrones'ta ki çok dalga geçilmişti aksanıyla hem dizide hem de dizi haricinde. :)

0|0
    0|0
    • Valla Kıvanç'ın İngilizce durumu ne bilmiyorum. Bilerek aksanlı bir oyuncu arıyor da olabilirler.

• Yani umarım yeterli seviyeye getirir madem... Ezikledim şu an içten içe Kıvanç'ı. :D

• Hahaha :)

En İyi Kız Görüşü

• Yok en sevdigim dizide bir Turk hele kivanci
    gormek gercekten harika olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Oynayabilir oynamasi kariyeri icinde iyidir

0|0
    0|1
  • helal olsun :D

0|0
    0|0
  • iyi olur. oyunculuğunu baya geliştirdi dizilerde.

0|0
    0|0
  • sibel kekili dışında ikinci türk oyuncu mu olcak yani yabancı iyi bir dizide oynayan :D

0|0
    0|0
  • adam oynuyor yapçak birsey yok. bizede tebrikler demek düşer

0|0
    0|0
  • Vikings nedir?

0|0
    0|1
    • "... Kanada - İrlanda - İngiltere yapımı olan, Türkiye ’de de CNBC-e’de yayınlanan ’Vikings’ dizisinde..."
      -_-

• Oynayabilir. Kıvanç ingilizcesini geliştirmek için uzun süredir çalışıyordu

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlediğim tek dizi vardı ona da mı bulaşıyor yani hiç haz almam kendisinden :D ama gurur duyulacak birşey :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...