Emocular kendilerini kültürel buluyormuş.

Emo tarzı giyinip konuşma ve yazım şekillerini buna göre ayarlayan kişiler bunun kendi kültürleri ve tarzları olduğunu ifade ediyorlarmış sizin düşünceleriniz neler ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• bence haklılar cunku onların o saçma kültürü bıze kultur soku yasatıyor resmen:)yhaaa doshtum bhen chok mutjuzum..tarzı konusanlar bana harbıden bı sok yasatıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• her akım ister istemez kendi kültürünü de oluşturuyor. bu yüzden hoşumuza gitsin ya da gitmesin emo kültürü diye bir şey var. nasıl arabesk kültürü veya punk kültürü varsa.

0|1
    0|0
  • Kültürel miiiii ? ! bu sümsük kitlenin neresi kültürel

lüle lüle saçlar mı yoksa elektrik mühendisliğine özenmiş kabaran saçlarmı

gözlerde kara kalemler ... ayarsız ergenler

0|1
    0|0
  • Buda geçecek tir .. merak ettiğim se bir dönemin çiçek çocukları şimdi saygıyla anılıyorlar ya iler de de emolar saygıyla anılacaklar mı bir idea ortaya koyup yolumuz budur diyebiliyorlar mı

0|0
    0|0
    • Çiçek çocukların ideali vardı.Dünya şöyle kötü böyle kötü diye bik bik eden gençlerin ne ideali var.Bir sorum var çocuğun emo olsa bu da geçer diye mi düşünürdün?Kendi adıma başka hiçbir konuda şiddete başvurmayacağımı düşünsem de,bu durumda sırtından haydarı eksik etmem

• @bencanandım Keşke kızınızı tenise verseniz. Hem Türkiye'de büyük başarılar yakalayan tenisçi olmadı hem en elite sporlardan biri hem de ''emo'culuk'' ile falan uğraşmazdı.

• iyi fikir düşünülebilir :) ben yüzme diye düşünüyordum suyu çok seviyor havuz deniz bayılıyor tenis de hoşuna gider heralde :)

• Valla bir ara gotik akımı çok meşhurdu, şimdi bunlar. Babalarımızın zamanında hippiler. Aslında olay hep aynı; farkedilmek.

Kültürel...mmm belki.

0|0
    0|0
  • Tabi onlarınki de bir kültür, saygı duymak lazım :) Ama ben hiç hoşlanmıyorum .)

0|0
    0|0
  • Tarz sa bile çok gereksiz ve rüküş bir tarz.

0|0
    0|0
  • Emolar mı kültürel : ) Ben insan olduklarından şüpheliydim vay be : )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• her kim ki bu memlekette emolara söz eder, karşısında beni bulur.

hayatında hiç emo tanımamış insanın saçları tel örgülü olur çünkü. okşamak istersin, elin kanar.

melankoli olmanın nesi kötü hee? nesi kötü hiçbir şeyi iplememenin, özgürlüğü sonuna kadar yaşamanın?

sırf kendinizden değil, birazcık tarzınızdan farklı diye onların alt kültürlerini küçümseme hakkını size kim veriyor? ulan omzunuza zıplar, kaşınızı-gözünüzü kemiririm hepinizin.

karışmayın benim emolarıma!..

1|0
    0|0
  • Bazı arkadaşlar 30 yaşında emo olmaz demişler.Bu konuda bilgisizler.Emoluk yaşla alakalı değil.İşte size şok edici kanıtı Arkadaşlar bu konuda bilgisizsiniz.İnsan ömrünün her anında emo olabilir.İşte size kanıtı

link (link her bünye için uygun olamayabilir)

0|1
    0|0
    • *aynı şeyi 2 kere yazmışım.Kusura bakmayın ama kanıt içerikten daha önemli

• :)))) İnsanda algı konusu çok ilginç gerçekten

• anlamıyorum insan kendine hakaret ettirmek için neden bu kadar uğraşır ki bana bu adamın pisikolojisini açıklayacak biri varmı acaba

• Bu tipleride pek suclamamak gerekiyor ailelerin çocuklarını yönlendirememesinden kaynaklanıyor cocukların boş arayışlara itiyor

0|0
    0|0
  • amaç dikkat çekmek başka birşey değil. özentiliğin daniskası

0|0
    0|0
  • bizim kültürden olmadıkları kesin ama hangi kültüre bağlı olduklarını kendileride bilmiyordur biri atmıştır birsey onlarda ha işte doğru bu demiştir

0|0
    0|0
  • emocu olup da kişiliği normal insanların kişiliğine bin fark atanlar var kültürlü olmalarıda gayet normal

0|0
    0|0
  • Sallaaaaaaaa.

0|0
    0|0
  • sen hiç 30 yaş üzeri emo gördün mü? kişilik arayışının göstergeleri...

0|0
    0|0
Yükleniyor...