Uçlu kalem portre denemem nasıl olmuş?

Uçlu kalem diye belirtmemin nedeni durumum yoktu resim kalemi alamadım arada bir de öss sınavında verilen kalemi kullanmıştım :(
Eleştirilerinizi bekliyorum arada öğüt verebilecekler de çekinmesin pilizzz
Portre nasıl olmuş? He neye bakarak çizdiğimi ben de kaybettim ama buna benziyordu işte :(

http://i.hizliresim.com/07nX89.jpg

http://i.hizliresim.com/1Yvbmb.jpg

Güncellemeler:
Allahını seven üstüme gölgelendirme atsın :(

Var mı bu lanet şeyin tekniği falanı filanı?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adamda ses var, resim yeteneği var

Allah bizi next next diyip geçmiş arkadaşı özene bozene yaratmış gibi

1|1
    0|0
    • Ne diyeceğimi bilemedim :( İltifat ediyorsun kardeşim utandım çizelim bir gün resim belki senin de yeteneğin vardır :)

• Ona ben de karar veremedim daha :/ Biraz da burçtan kaynaklı o daldan o dala savruluyoruz işte :) Teşekkürler çok.)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazı kısımlar çok koyu bazıları çok açık kardeşim, tonlama geçişlerinde biraz daha uğraşırsan çok daha iyi sonuç alırsın, eline sağlık.

0|1
    0|0
    • Kardeşim teknik bilgi sıfır. Önerebileceğin sitedir videodur falan var mı?

• Teşekkür ederim kardeşim sana da başarılar :)

• Sağolasın kardeşim :)

• En zoruda o kalemle saç çizmek.

0|1
    0|0
    • Zaten teknik bilgim sıfır öyle saçları karalayayım dedim kötü oldu :) Var mı önerin?

• Bence 2b ya da 3b çizim kalemi al. Sonra çizdikçe peçete, kulak temizleyici ya da parmağınla o boyayı dağıt. Aksi takdirde her saç için tek tek uğraşmak hem zor hemde aynı rengi tutturmak zor olur.

• Teşekkürler denerim :) Ben parmağımla dağıtıyordum :)

• burundaki gölgeler iyide göz altları yanak çene dudak bunlarada ayrıntı ekle gölge ekle hadi hayırlısı güzel

0|1
    0|0
  • Kanka beni de ''The Flash'' gibi çizersin artık :P

0|1
    0|0
  • şeytan gibi olmuş aga ya :) ama gideri var yinede

0|1
    0|0
  • güzel ama sinirli sanki

0|1
    0|0
Yükleniyor...