Var mıdır aramızda yazan veya kitap okuyan arkadaşlar arkadaşlar toplaşın hele?

Sizi yazmaya iten sebep veya şeyler nedir?
Neden dışarda gezmek yerine kitap okumayı tercih ediyorsunuz?
Hadi bakam. . .

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR BU ARADA YAZDIĞINIZ DENEME VB. ŞEYLERİ ATARSANIZ OKUMAK İSTERİM. SEVGİYLE KALIN EMİ

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• yazmazsam rahatlayamam.

0|0
    0|0
    • Ne hakkında yazıyorsunuz? Açıklar mısınız?

• Peki bakalım öyle olsun :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden okumak yerine gezmeyi tercih ediyorsunuz diye de sorulabilir. Zevk, ilgi meselesi. gezerim de okurum da. sadece birini yapan insanlar benim için eksiktir.

0|0
    0|0
    • Tabiki sizin dediğiniz şekilde de sorulabilir. Yalnız gezmek günümüzde kafede oturup çheck in den ibaret olduğu için okumak daha alıcı geliyor gibi ablacım.

• Okumaktan zarar gelmez.

• Gelmez olur mu hiç

• Okudugunuz kitap ufuk cizginizi genişletir! Kelime dağarcığınızı genişletir. Ve yine okuduğunuz kitaplarla bazen olur ki beyninizi yönetmeyi öğrenir. Bazense kalbinizin kirini temizler insanlık vasiflarinizi hatirlarsiniz. Böylelikle kalp ve beyin arasında bir yol bulup sağlam adim atarsiniz.

0|0
    0|0
    • Kitap okudukca kalbimi öldürdüm hayata bakış açım ve konuşma yeteneğimin daha da geliştiğini fark ettim tabiki okuduğunuz kitap türününde bunun üzerin de büyük etkisi vardır. Bu zamana kadar okuduğum en akıl verici sayfa sayısına göre dolu kitap bence Nicolo Machiavelli nin prensidir. Siyaset felsefinin kurucusudur kendisi.

• Eskiden yazardim cunku duygularimi disa vursamda insanlara anlatsamda anlamazlardi anlasalarda faydasi olmazdi bende askimi hep kagitlara yazdim biz diye birsey olmadan olursem bunlari okusun diye

0|0
    0|0
  • Yazarım çünkü beynimdeki olayları kesinlikle kağıda dökmeliyim. Hayalleri olsun, yaşamı olsun hikayeleştirmeyi seviyorum. Okurum çünkü başka hayallerde gezinmeyi görüşlerde olmayı çokda severim. O yazarın duygularını da tatmak ayrı güzelliktir.

0|0
    0|0
    • Yazmak çok yalnız bir iştir tebrikler diyelim bari.

• Müsvette kağıtlara defter alcaktım üşendim galba

• Anladım.

• Hem yazarim hem okurum hem de gezerim

0|1
    0|0
    • Ne hakkında yazıyorsunuz? Açıklar mısınız?

• kitap okumak huzur veriyor :) dışarıda gitmediğim yerlere kitapla gidiyorum :)

0|0
    0|0
    • Genellikle aşk kitapları okuduğunuzu öngörmekteyim eğer klasik okusanız huzur vermez başka dünyaya götürür bırakır.

• arada aşk evet :) cinayet ve korku da seviyorm :)

• Popüler kitapları bırakıp franz kafka nın bir savaşın tasvirini okursan daha iyi olabilir paşacım.

Erkekler Ne Diyor 4

• var arkadaşım yabancı yazarların çeviri kitaplarını aldım inan bana zorlanıyorum o kadar devrik cümleler varki anlatamam sana

0|0
    0|0
  • 12 yıldır rap dinliyom sürekli yazıyom ifade edebilmek için Kitap okuyom daha fazla anlaşılmak için :)

0|0
    0|0
    • Yeah niggga :D

• Nerdesin aşkım gelsin milyonlarr :D Hahah kardeş benden bu kadar dahada konuşmak için görüşmek üzere ;)

• Aynen

• katiplik sınavına girecem bol bol yazıyorum

0|0
    0|0
  • Boş kalınca şiire yöneliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...