Testerenin bütün serisinde hep aynı adam mı işkence yapıyor? ilkini izledim katilde tümör varmış yaşıyor mu yoksa katil her filmde değişiyor mu?

testerenin bütün serisinde hep aynı adam mı işkence yapıyor? ilkini izledim sadece adamda tümör varmış 7 sene yaşıyor mu yoksa katiller değişiyor mu?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3 te jigsaw üstad ölüyor sonrasında emanetine sahip çıkıyorlar jigsaw üstad işkence yapmaz insnalara hayatının kıymetini öğretir:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hangisinde unuttum, yardımcı kıza yaptırıyor.

0|0
    0|0
  • varya en son filmde dr gordon johnun (testerenin) adamı çıkıyo 3. silmde ölüyo testere

0|0
    0|0
  • çok karışık bir durum testerenin birçok adamı var işlerini onlara yaptırıyor , sen tüm seriyi bitir bnce cok güzel :)

0|0
    0|0
  • Testerenin midesinde çıkan kasette " Öldüm diye diye oyunlar bitecek mi saniyorsun asıl oyunlar yeni başlıyor " dediği an baya iyiydi :)

0|0
    0|0
  • Son 2 filmde yok.

0|0
    0|0
  • Testere Oluyor ama film devam ediyor yanindan işkenceden kurtulan bir kız bir erkek birde polis var yardımcıları

0|0
    0|0
  • Son 2 de o yapmıyor

0|0
    0|0
  • Testere 3'ün sonunda beyninde tümör olan adam John yani Jigsaw ölüyor.
    Aynı zamanda 3 de Amanda da ölüyor.
    Sonra 4-5-6-7 de dedektif Hoffman testere katliamlarına devam ediyor.
    Dr. Gordon da var tabi onun durumu biraz karışık :D

0|0
    0|0
  • Hayır son 2 filmde yok onun yerine karisi yapiyo :D filmin sonunu söyliyimmi bütün zevki kaçsın :D

0|0
    0|0
  • anlatalım mı şimdi hepsini :)

0|0
    0|0
  • Soylemeyin la merak etsin izlesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır sadece bir adam yapıyo hepsini sadece sonra o olunce eski karısı ve ona yardım eden doktor felan devam ettiriyo

0|0
    0|0
  • değişiyor

0|0
    0|0
  • üçüncü filmde asıl katil geberiyor
    dördüncü film üçünce filmle aynı zamanda geçiyor
    işte ondan sonra katil değişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...