Neden böyle oluyor dostlarım?

Ülkemizde birbirinden cok degerli sanatçılar aydınlar yazarlar çizerler var fakar biz onları ya sürgün ediyoruz ya diri diri yakıyoruz ya da idama mahkum ediyoruz. Neden boyleyiz ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• iste ben bu olaya ancak kader diyebilirim nazim hikmet vatan hayinligiyla suclanip sürgün edildi ve öldü öldürüldü ama türkiye halen oldugu yerde duruyor ,

yilmaz güney, ahmet kaya ve sivasta 35 insani 8 saat icinde otoriter sistemin gözetiminde katledilirken sözde müslümanciklar müslümanligini yerine getiriyordu ve bugün fazlasiyla kabugundan cikmis her tarafi ahtapot gibi sarmistir , gel görki anadolu ya türkiye denildiginden bu yana bu kara yobaz ,alcak, düzenbaz, hilekar zihniyet halen hakimiyetini koruyor

vatan millet sakarya, ezan kuran iman zihniyeti kendisinden baska larininda varligini kabullenmedikce isterseniz anitkabire gidip atatürkü uyandirin degisen hic birsey olmazz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünki bizim gibi düşünmeyen bizden değildir. Ötekiler ve biz modundan çıkamadık.

0|0
    0|0
  • ben yapmadim.

0|1
    0|1
  • geçmiş geçmiştir.şimdi böyle bişey pek mümkün değil

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü gerçekler iktidarlar için hep tehlike oluşturur ve iktidarlar da gerçekleri savunanları yakmayı görev bilir. Düzen böyle, kader mader değil

0|0
    0|0
  • Çünkü düşünen insanı sevmiyor bizim ülkemiz.Düşünmeyen ve sorgulamayan insanlar yetiştiriliyor.

0|0
    0|0
  • Kafaların değişmesi lazım ki bu da en zor şeylerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...