Better Call Saul dizisini izleyen var mı?

Normalde Spin-Off ları sevmem ama bu dizi güzel olmuş sanki ilk 2 bölüme bakılırsa yine bir Breaking Bad havası yakalayacak gibi.
Siz izledinizmi? Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• dertli gönüllere derman olmuş dizidir.

breaking bad'in gerek senaryosuyla gerek sinematografisiyle ağzımızda bıraktığı tadı tazeleyen bir atmosferi var. vince gilligan hikayenin gidişatını ve karakterleri yine çok iyi tutturmuş. saul goodman zaten breaking bad'de yakın kadrajda takip ettiğimiz sevdiğimiz bir karakterdi. ki gerçekten walter ve jesse'yi kenara bırakırsak içi müthiş doldurulmuş harika bir karakterdi. ilk iki bölümü en az bb kadar müthiş başladı. şimdilik bb'de gördüğümüz ve özlediğimiz karakterler sırayla buraya giriyor. umarım bunun suyunu çıkarıp diziden bizi soğutmazlar. (bu soğutmalardaki en basit örnek lost dizisi ve hobbit filmidir. kült karakterlere selam çakacam diye hikayenin içine etti bu ikisi)
    En çok merak ettiğim ilk bölümün ilk 5 dakikası (siyah-beyaz olan sekans) breaking bad finalinden sonrası ise bb karakterlerinden hangileri bu diziye dahil olacak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bende bugün başlicam Breaking bad i görünce izlemeye karar verdim iyimi gerçekten?

1|0
    0|0
    • Ben beğendim valla :D hem breaking bad'ciysen bazı karakterleri tekrar görmek mutlu ediyor. ben spoiler vermeyeyim ama sen izle anlayacaksın

• aynen spoiler verme sonra anlamı kalmıyor bugün ilk fırsatta izlerim o zaman :D

• bir bölüm dışında çok çok iyiydi her bölümü. zaten bb severler olarak beğenmememiz mümkün değil. yalnız ben dizinin süresini çok kısa buluyorum. mesela son bölüm 42 dakikaydı. 42 dakika nedir ya :(

0|0
    0|0
  • Evet izlediğim tek dizi şuanda süper! :D

0|0
    0|0
    • bir düsündüm de benim de su aralar izledigim tek yabanci dizi. diger hepsi ara vermis :/

• ne diyosun ya böye bir dizi mi var allah razı olsun senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bugun başlıcam

1|0
    0|0
Yükleniyor...