Fala inanıyor musunuz? neden?

burada falla ilgili cok fazla soru goruyorum. inanmayan biri olarak bana sacma geliyor

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden inanmazdım ama babam ben küçükken arkadaşımla evden kaçtım dedi. otobüse binmiş. önce vana gitmişler. ordan da adanaya gidecekken bitliste arkadaşının babası arabayla önlerini kesmiş. yerlerini de bir falcıya mı ne giderek bulmuşlar. cinlerle falan konuşuyormuş sanırım. yoksa o devirde onların yerlerini başka türlü bulmaları imkansızdı yani

0|0
    0|0
    • yok zaten falcıların çoğu sahtekar oluyor. bu işten gerçekten anlayan çok insan var. bu devirde var mı kalmış mı bilmiyorum. ve o kişiler kafir olan cinleri kullanıyorlarmış bu işlerde. gelecekten falan haber veremiyorlarmış. sadece var şu andan kim ne yapıyor falan onu kısmen biliyorlarmış o kadar. onun içinde cinleri kullanıyorlarmış. ama bu cinlerde herkesle böyle bir anlaşma içine girmiyormuş. onların boyutlarına geçip onlarla konuşmayı bileceksin. gerçekten var böyle bişey ama dediğim gibi bunu çok çok çok az insan biliyor. bunu bilip kullananlarada zaten Allah lanet etmiş

Erkekler Ne Diyor 17

• Geleceğimi benim vereceğim kararlar belirliyor..

Falcılar geleceği bilseydi sokaklarda elalemin götünde koşup falına bakayım mı diye yalvarmazdı =(

0|0
    0|0
  • Hiç işim olmadı.

0|0
    0|0
  • inanmıyom, çünkü akrep burcu olan bir dilencinin falında '' bugün iş ve aşk hayatınızda çok güzel şeyler olacak '' demesi kadar saçma bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Ben inanmam. Ama inanma inanmama meselesinden çok avunma ve vakit geçirme ihtiyacından geliyor. Güzel şeyler duymak inanan insanların hoşuna gidiyor ya da en kötü vakit geçiriyorlar.

0|0
    0|0
  • kafir misin?

0|0
    0|0
  • yani fal gerçek olsa falcılık diye bir meslek olmaz falcıların hepsi zengin olurdu :D

0|0
    0|0
  • inanmam hem dinen yasak olmasının bir sebebi var hemde bir insanın kaderi bir fincanın dibindeki tanelere gore belirlenmiyo

0|0
    0|0
  • Geleceğin birden fazla perdesi vardır
    İnanmam

0|0
    0|0
  • bull$hit

0|0
    0|0
  • İnanmam mantığı yok

0|0
    0|0
  • fala inanma falsızda kalma:S

0|0
    0|0
  • dinimizde büyük günahlar arsına girio ki inanmam

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Fala inanacağıma trollere inanırım daha iyi.

0|0
    0|0
  • GÜNAHRIr ve çok boş bir iştir

0|0
    0|0
  • İnanmiyom hic yaptirmadim cunku

0|0
    0|0
  • fal boş bir hayal den başka hiç bir şey değil, zaten günah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle inanmam dini açıdan bakiyorum ben haram. Sakasina bile baksan baktirsan 40 gün namazin kabul olmuor.
    40 günümü sacma birsey icin feda edememmm asla :-)

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Harammm

0|0
    0|0
Yükleniyor...