Okuduğunuz ve konusunu en beğendiğiniz kitabı kısaca anlatır mısınız?

Lazım lütfen lütfenn :) detay yazıyorum detay detay detay oldu mu

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Paulo coelho - Simyacı

okumayanı dövmek gerek ya da ne biliyim bişey yapmak gerek.

-öyleyse neden yüreğimi dinlemek zorundayım?

-çünkü onu susturmayı hiçbir zaman başaramazsın. hatta onu dinlemiyormuş gibi yapsan da o gene oradadır, göğsündedir; hayat ve dünya hakkında ne düşündüğünü sana tekrarlamayı sürdürecektir.

-bir hain olsada mı?

-ihanet senin beklemediğin bir darbedir. ama sen yüreğini tanıyacak olursan, sana baskın yapmayı hiç bir zaman başaramayacaktır. çünkü onun düşlerini ve arzularını tanıyacaksın ve onları hesaba katacaksın. hiç kimse kendi yüreğinden kaçamaz. bu nedenle en iyisi onun söylediklerini dinlemek. böylece kendisinden beklenmedik bir darbe indiremeyecektir kesinlikle sana.
    ...

(bkz: syf:148)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• into the wild Biyografik
    Üniversiteden yeni mezun olan Christopher, anne ve babasıyla geçmişte yaşadığı sorunların da etkisiyle, sahip olduğu her şeyden vazgeçer ve Alaska'da vahşi doğada tek başına yaşamaya çalışır. Alaska'ya kadar olan iki senelik yolculuğu esnasında pek çok renkli karakterle arkadaşlık kurar.

-----spolier-----
    ...
    .
    .
    .
    .
    sonunda ölüyo kitabı kendi yazdığı notlardan falan yapıyolar

0|0
    0|0
  • Niçe - Böyle buyurdu zerdüşt

Üstün insanı anlatıyor, dili çok ağırdır anlamak için en az 2 kere oku.

0|0
    0|0
  • bağdattı ölüm: hallacı mansur
    hallacı mansur'un öldürülüşünü anlatıyor. ve bunu zamanda yolculuğu işleyerek anlatmış. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hakan günday - az kitabın adı. köyden genç yaşta alınmış kocaya satılmış bir kızın ingilteredeki hayatını anlatıyo

0|0
    0|0
  • simyacı; her şeyini bırakıp; hazine aramaya giden delikanlı; en büyük hazinesinin aşk ve hoş görü olduğunu fark eder ( benim bakış açımdan tabiki)..

0|0
    0|0
  • gece yatmak önemlı oku..

0|0
    0|0
  • kafanmı iyi bu saatte :))

0|0
    0|0
    • napıyım ya sabaha lazım şimdi kitap mı okuyayım :D

• bu saate kadar buralarda takılacağına okuda az dil bilgin gelişsin :D

• dilim gayet bilgili o yüzden okumuyorum :D

• Da vincinin şifresi. İsa ile ilgili tarihi sırlar Da Vinci'nin gizli bir tarıkata üye olduğunu falan anlatıyo. beyninde illuminati sahnelerinin canlanacağı bir kitap işte.

0|0
    0|0
  • Cin Ali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mo1 .. hayatimda okuddugum en guzel kitaptii. 8. sinifta okumustum hatta 7 😄 konusunu ve icerigini pek hatirlamiyorumm ama yani resmen oku benii diyordu surekli okuyirdum merak uyandirici bir kitapti keske elimde olsa yine okurum ama kutuphaneye verdim. 😄😄

0|0
    0|0
  • Cerrah bir tane psikopat seri katil var herkesi kesip biciyor offf muhtesemdi yaz google ismini oradaki özeti kopyala asafadaf tabi kaç alırsın bu odevden bilmem

0|0
    0|0
  • Gizli anlarin yolcusu- evli bir adamin gay oldugunu fark etmesini anlatiyo.
    1984- rusyada bir donem ozgurluge dair hicbisey yoktu, dusunce polisleri vardi ve O donemin abartili halini Kendi utopyasini yazmis george orwell. Ozgurlugun 0 oldugu bir toplum kesinlikle okunmali.

0|0
    0|0
  • Zülfü Livaneli-serenad
    hatırladığım kadarıyla Alman nazilerinin Hitlerin yahudilere yaptığı soykırımı anlatıyordu hele kitapta struma olayı vardıki çok etkilenmiştim ben o kitaptan

0|0
    0|0
  • Elif şafak aşk hem insani hem ilahi ask anlatiliyor

0|0
    0|0
  • en son tess gerrıtsen günahkar kıtabını okudum da nasıl anlatıyım okadar olayı

0|0
    0|0
  • cin aliyi severdim kısa öz mesaj açık kalmadı öyle kitaplar

0|0
    0|0
Yükleniyor...