Üniversitede hangi etkinliklere katılmaktan memnun veya pişman oldunuz?

Üniversitede sosyal olalım derken kurslar sporlar konserler konferanslar falan derken farklı sosyal çevrelere giriyoruz Benim sorduğum gerçekten çevrenizi genişleten farklı insanları tanıdığınız ve güzel hobiler kazandığınız ve kendinizi geliştirdiğiniz tecrübeleriniz oldu? paylaşın lütfen.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• dağcılık kulübü macerası pek hoş gitmedi. askeri hiyerarşide dağ bayır yürüyüp sigara içtik, sonra bir de "eğlenceliydi lan" diye kendimizi kandırdık filan. o yürüyüşten sonra hayatında köklü değişiklikler yaşayan arkadaşlarım var. buralarda ise anlatır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben dans topluluğundaydım. ispanyol, salon dansları falan. çok zevkli ve eğllenceliydi milonga geceleri özellikle..

0|0
    0|0
  • vay arkadaş düşündüm de ben hiç birine girmedim. anca varsa yoksa ders çalıştık. ne yapalım bölüm zordu :)

0|0
    0|0
  • Bizim okula yaz şenliği diye duman filan gelicekdi, kandırdı ya**aklar :(( Düğün orkestrası getirmişer :(((888

0|0
    0|0
  • Hiç bir siyasi etkinliğe katılma. Ama kültür sanat etkinliği adı altında masum görünen binlerce manüplatif ideolojik etkinlik vardır. Yeme bu ucuz yemleri.

0|0
    0|0
  • Latin danslarına katılmıştım ne alakaysa artık :D Çok pişmanım hakim bey :D

0|0
    0|0
  • üniversiteli dehilim ama üniversiteli arkadaşlarım var yuttururdum hep ortamda kız olan etkinlikleri kaçırmazdım :)

0|0
    0|0
  • Bahar şenlikleri iyiydi bayağı duman falan geldi

0|0
    0|0
  • Tango yapmıştım, öğrendim iyi oldu. Sevmediğim ise sabahın 5'inde kuş gözlemine gitmiştik. Ne zorumuz varsa 5 kişi gaza gelip katıldık ya da deli dürttü bilmiyorum şu anda. Hatırlatma bana mizikaci :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üniversite benim için ders yeri etkinlik falan hiç alakam yoktur...

0|0
    0|0
  • hepsine katılmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...