Bir ego ve aşk sorunu, nasıl ifade etsem bilemedim simdi :)

öncelikle söyleyeyim uzun yazmak zorundayım yoksa farklı düşünceler olabilir :) aynı sınıfta olduğum biriyle bu seneye kadar arkadaş bile sayılmazdım. çünkü 1 cümle bile konuşmamıştık oda çekingen bi tipti bende öyle sayılırım. kendi ortamlarımızdaydık. bu sene birkaç konuşmamız geçti öyle sonrasında facebookta falan çok yazmaya başladı. zaten yüzyüze çok iyi olmadığım insanlara kısa cevap verdiğim için yüzyüze çok konuşmadık. sonra en yakın arkadaşım onun beni sevdiğini düşündüğünü söyledi. işte sorunumda bu noktada başlıyor. normalde anlarım sevseydi beni. arkadaşımda zaten öyle sana çok bakıyor ilgileniyor demiyor. seninle konusurken sesi sapık gibi çıktı sana öyle baktı seninle konusurken dili dışarıda oluyor diyor özellikle sonuncusuna çok gülmüştüm. :) bunlar sevme belirtileri değil bence artı bunlar olsa farkta ederim yani. ama mantığım kabul etmesede sevdiğini egom yüzünden sanırım içten inanıyorum. çünkü mesela onun gelmediği günlerde kendimde öyle rahatlık hissediyorum ki yada slayt falan sunacağım zaman o yoksa çok daha rahat oluyorum. ben ona aşık olmus olabilir miyim derseniz imkansız diyorum. çünkü onu azcık bile yakısıklı bulmuyorum kişiliksel olarak deseniz en çok sevmediğimi onunla konusurken anlıyorum. onu etkileyici bulmuyorum iyide anlaşmıyoruz. ama facebookta birden birşey yazınca heyecanlanıyorum yada işte dediğim gibi o yokken rahat hissediyorum. onu görünce heyecanlandığım yok aksine iğrendiğim oluyor. ama ben günde 3-4 saat müzik dnlerim dinlerkende düşünürüm onunla ilgili şeyler düşünüyorum. konustugumuzu falan değil mesela ben bi kız arkadaşımla konuşurken onun duydugunu .kız arkdaşımla konustugumuz konuda benim işte kendimi iyi buldugum konular falan oluyor hayallerimde. onu etkileyecek şeyler. ama onu özlediğim beğendiğim hiçbirşey yok aşk mı bu diyebileceğim. bildiğiniz ego sanırım. ama neyse ne ben bu duygudan rahatsız oluyorum. bir aşk şarkısı duydugumda filmini izlediğimde aklıma hoşlandığım kişi geliyor onu sevdiğimi biliyorumda ama böyle bazı durumlarda başka bir erkeği düşünmek daha doğrusu onu etkilediğimi düşünmek bana rahatsızlık veriyor. çocukla çıktığımızı falan değilde benim onedena ayrıldığımı hayal ediyorum herhangi bir konuda onu bozduğumu falan. ama sonra gerçek hayattada böyle oluyor ona sürekli bi laf sokma girişimindeyim. oda bunu fark etti söyledi niye sürekli böyle bozmaya çalışıyosun diye. şuan bunu yazarkende ya o beni intte takip ediyosa ve bunu okuyosa diye düşünüyorum. bu sorunu yaşayan herhangi bi kız var mı yada bu sorun nasıl geçebilir sizce? rahatsızım son derece bu durumdan hatta belkide en büyük derdim çünkü diğer sorunlarıda beraberinde getiriyor slayt sunamama gibi. çok uzun yazdığım için özür ama eksik yazsamda olmazdı gibi geldi :) ve şunuda ekleyeyim aşıksın ama kabul edemiyorsun falan demeyin çünkü eminim ben onunla arkadaş bile olmak istemem nasıl desem bakımsızın bakımsızı oldugu gibi azcık bile anlaşamıyoruz.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• burcun ne

0|0
    0|0
    • sanırım gizli yorum yapılamıyormuş :( yengecim :)

• nasıl geçer peki ? mesela bayram gelcek yakında toplu mesaj çekcek biliyorum normalde konuşmamak için çabaladığımdan cevap atmıyorum ama atsam daha mı iyi ? konuşmamak yerine konuşsam geçer mi yada aksine iyice abartır mıyım?

• o an aklına ilk geleni yap geç uzun sürmez

Erkekler Ne Diyor 2

• o insandan hatta igreniyorum lafı zoruma gitti sen adriana lima falansın sanırım bu ne küstahlıktırki yaradana igrenç yaratmışsın diyebiliosun bu ne ukalalıktır ki o erkek hakkında hakkın olmadan böyle düşünecelere sahip olabiliosn bi pok yazdın sandım ama fısss demekki dogruymuş az konuş öz konuş demişler ..bende senden igreniyorum dicem ama tipinden degil tamamen karekterinden!

0|0
    0|0
    • ukala değilim sadece anlattığım gibi hiç anlaşamadığım biri. belkide en nefret ettiğim insan o. ve bi insanda nefret ettiği insanlar hakkında zaten böyle şeyler söyler hatta daha ilerisini. biz öyle kankamsı birşeyizde ben tipinden iğrenmiyorum yada başka birşey değil her konuda öyle. onu tanımıyorsunuz ki onun kişiliğinde birsürü nefret edilecek sebep var diye düşünüyorum. hani burda sevgilimin eski sevgilisi hakkında falan desem birşey olmayacakta böyle diyince yanlıs anlasıldı sanırım..

• Bakimsizin bakimsizi cirkin ve anlasamadigin biri icin neden bu kadar kaygi duyuyorsun ayrica onun oldugu ve olmadigi zamanlardaki sende olan degisimi nasil aciklayacaksin belki dis gorunusunu begenmiyir olabilirsin ama kisiligi seni etkilemis olabilir mantigin olmaz olamaz diyor cunku kendini daha iyilerine layik goruyorsun ama kalbin tam tersini diyor

0|0
    0|0
    • bende olan değişim daha çok onun beni sevdiğini düşündüğüm için ona karşı ve sınıftaki diğer erkeklerde zaten öyle birşey varsa bildiği için bi sorumluluk gibi geliyor. o ve kankaları arasında öyle birşey varsa konu oluyorumdur ve bu sebeple düzgün olmalıyım gibi. yoksa onun arkadaşları yokken öyle hissetmiyorum zaten. ayrıca aşk tiple alakalı değil tamam ama insan sevdiğinin yanında bulunmaktan ona bakmaktanda iğrenmez yani. hele bide dediğim gibi anlaşamıyoruz ki

• Olabilir onun sana ilgisini bildigin icin oyle davraniyor olabilirsin bu kadar igrendigin birine asiksin diyemem zaten uzak dur konusmamaya calis rahatsizsan alakani kes dusunme

• bende aynı şeyleri düşünüyorum çelişkilisin fazlasıyla arkadaşım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım öyle birşey yaşamadım..Ama psikolojik bir sorun olduğunu düşünüyorum..

Sevmediğin yada hoşlanmadığın insanlara karşı nötr olursan daha rahat olursun..Özellikle kırmamaya çalış unutma ne oldum ne olacağım demeli insan.

0|0
    0|0
    • kırmamaya çalışıyorum hiç konuşmuyorum ama uzak duracağım derken onun diğer arkadaşlarına daha yakın davranıyorum falan sonra oda laf çarpıtıyor onunla ilgili..

• Dedim ya nötr ol onun ortamına girme, anlar zaten hoşlanmadığını.. :)

Yükleniyor...