Game of thrones 3. sezon 9. bölüm?

Bu bölümü izledikten sonra diziden soğudum resmen diğer bölümleri hiç izleyesim yok sizinde oldu mu böyle?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Işte bu diziyi diğer dizilerden üstün kilan onemli özelliklerden biri bu ya. Ne zaman ne olacağını tahmin edemiyorsun her an her şey olabiliyor, izleyici gercekten sasirtabiliyor. Bana baş kahramanlarini say desem bir duzine sayarsin. Diğer filmler gibi sadece bir başrole bağlamiyor işi. Diğerlerinde ya başrol hiçbir şekilde ölmez ya da ölür ve dizi biter. Bu yani başka nanesi yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah cezanı verecek walder freyyy. oldu ya olmaz mı

0|1
    0|0
    • diğer bölümleri izlemeye değer mi 5. sezonda gelicek inceliği yerden kopsun got benim için kaybedebileceğim 21 saatte başka şeyler yapabilirim :D

• izle izle pes etme hemen

Erkekler Ne Diyor 3

• kanlı düğünmüydü o bölüm
    o bölümse daha çok bağlanmıştım diziye :D

0|0
    0|0
    • ya psikopatsın ya da starklar ı sevmiyon :D

• starkları seviyom hatta kaç kere izledim o sahneyi ama öyle birşey olacağı kimsenin aklına gelmezdi starklara bile bunu yapan adam ilerde neler yapar :D

• bölüm hakkında kısa bir bilgi verirsen daha sağlıklı cevaplar elde edersin.

0|0
    0|0
  • hangi bölümdü o, biraz hatırlatsana :))

0|0
    0|0
    • kuzeyin kurdu dayısını evlendirecekti o beyaz sakklı yaşlı adamla düşünde suikast oldu robb, robb un karısı hemde hamileyken karnını deştiler, robb un annesi cately stark felan hepsini öldürdüler ya işte o bölüm çok üzülüyorum ya aklımdan çıkmıyor o sahne :'(

• orası öylede bu kadar ters köşe bana çok ağır geldi en iyisi gidip seksenler felan izliyim :D

Yükleniyor...