Animeler Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

Animeleri sever misiniz? Beğendiğiniz bir anime var mı? Bana da önerir misiniz? Umarım kafanızı şişirmemişimdir :) Canım sıkıldığı için rastgele soru soruyorum şu an. :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elfen Lied
    Akira
    Ghost In The Shell
    Ghost In The Shell 2: Innocence
    Hellsing
    Hellsing Ultimate
    Basilisk
    Captain Harlock
    Last Exile

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• simpsons izliyorum bu aralar sadece. ama meraklıydım bir zamanlar. aksiyon seviyorsan, ninja scroll'u izle.

0|0
    0|0
  • Death Note favorim. Code Geass, Gungrave, Elfen Lied, Shingeki no Kyojin, Mirai Nikki, Rainbow, Zetsuen no Tempest, Black Lagoon, Darker Than Black, Steins Gate izlediğim en iyi animelerdir.

0|0
    0|0
  • Elbette ben animelere hayao miyazakinin yapıtlarından başladım onlar tabi film bazında ama olsun ilk adımım sert ve sağlam oldu onun dışında şuana kadar en sevdiğim anime sanırım '' shingeki no kyojin'' oldu.

0|0
    0|0
  • En sevdiğim anime yugioh oyununu da oynuyorum

0|0
    1|0
  • death note! a başlıcam

0|0
    0|0
  • severiz ama cok ucuk olmasan az bucun ciddisi olmali animenin bu yuzdendir en sevdogim ghost in the shell dir sonra darker than black filan su an tokyo ghoul u izliyorum.

0|0
    0|0
  • Favorim: Death Note (özellikle anime sevmeyenlere tavsiye edilir)
    Şu an devam ettiğim: One Piece :)

0|1
    0|0
  • ne tarz istiyorsun soyle sana onereyım

0|0
    0|0
  • Sword Art Online favorimdir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bayılırım en sevdiğim hayatımın en güzel seyi one pieceden narutoya deat note bleach ve bir suru baslamak istediğim ama guncel olmak istemediğimden hepsine baslayamadığım guzel animeler

0|0
    0|0
  • konu olarka ne tercih eddersin?

0|0
    0|0
  • Ben izliyim dedim açtım resmen çizgi film yani 2 dakkaya canım sıkıldı kendimi sevmeye zorladım resmen ama olmadı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...