Çin filmleri izleye izleye Çinli delisi oldum çıktım arkadaş :D

Çin filmleri izleye izleye sanırım bir çinli delisi oldum çıktım. Kung-fu dövüş sanatı, bir kasenin içinden çomakla pilav yemeleri, yüz mimikleri jestleri, çinli kızlar, Özelikle doğa da kung-fu çalışmaları. taktım kafayı bunlara biraz saçma olabilir belki ama Çine gitmelimiyim gitsem bile pasaport vize bir yığın işlem gidince para ev vs vs. başaçıkabilirmiyim, yoksa çinli filmleri izlemeyi kesipp bir psikiyatriyemi gitmeliyim ? :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sitenın bır delısı daha oldu .. Hoşgeldın...:)

• Ahaha hoşbulduk :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ee tavsiyelerde bulunursun artık, film izlemeyi seven pek çok kişi var burada :)

• hüzünden ötee son 20 dk aglarsın :)

• bende jet lee hayranıym..oda çinlıydi dglmı:))

• Evet oda çinli :D

Erkekler Ne Diyor 6

• kusura bakma ama be nefret ediyorum o fimlerden...ama Çin'e gezi konusunda sonunda kadar destekliyorum seni..

• Filmlerden öğrendiğim bir şeyi söyleyeyim sana kardeşim. "Kung-fu birileriyle kavga yapmak için değildir. Aksine barış ve bilgelik için kullanılır." :)

• Ong-Bak 2'yi izledin mi? Tayland filmi ama süper ya.. Bazı sahneleri tekrar tekrar izliyorum. Hele filmin başında dev ağaca çıkış sahnesi var, müthiş.

• Aynen kardeşim izledim :)

• Bence eskileri izle. 70 lerden başla. ayrıca ip man 1 ve 2 yenilerden cok iyidir.

bir de bir zamanlar çin serisini izlemelisin.

Bruce lee ninkileri tamamen izle.

• İzledim kardeş hepsini izledim o derece manyak oldum düşün :)

• Anime izleye izleye kendini Japon sanan tuhaf tiplere dönüşmemeni temenni ederim. Senin ilacın Adile Naşit'te: Çilli bom bom?

• Allah allah .d

• Cok guzel kardesim. Bır sıkıntın yok. Ayni durum tanıdığım cok kisi de var. Kültürleri, dusunce yapilari daha samimi geliyor bize de. Dövüş, aksiyonla başlamışsın takipe, romantik filmlerini de izle. Cok guzel filmleri ve dizileri var.

• İmkan bulursan dizilerini izle. My girl friend is a nine tailed Fox. Konusu, bır efsaneye dayanıyor. Hem de oyuncuları cok guzel.

• Tavsiyeni dinlicem abi :)

• ben yıllardır çine giderim ama hayranlık detaylarını anlamadım,eğer karate ise bunun için çine gitmene gerek yok...

• meraklı olmak zorundamıyım bilmemki,ben çine iş için gidiyorum uzak doğu dövüşünü izlemek için değil...ayrıca boks ve her türlü insanın birbirini dövdüğü eylemleri spor olarak görmüyorum...görmek zorundada değilim...

• Çine gidip geliyon da felsefeyi öğrenememişsin daha Nedim baba. Karete değil kung-fu, karete japon savunması :D

Yükleniyor...