Türk kültürü hakkinda bilmem gereken en önemli seyler neler?

Ingilterede yasiyorum, Türkcem var kültürümüzü de biliyorum az cok, ama kendimi gelistirmek istiyorum.
Hangi yazarlari, kitaplari, sairleri tanimaliyim?
Hangi sanatcilari, sarkilari bilmeliyim?
Hangi siyasetcileri? (bu konuda da bilgiliyim gündemi takip ederim ama eskilerden de)
Dil bilgimi nasil gelistiririm? Türkce kitap okurum ama Türkce dersi almadim hic.
Kendimi nasil gelistirebilirim bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim sevgili ks üyeleri =)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu yap bunu yap şunu oku demekten ziyade uzun uzadıya anlatmak, konuşmak lazı, buradaki gibi bir platformda bunu konuşmak ve anlatmak da zor biraz. Senin de daha derli toplu bir araştırma yapman için sana gerekli olan, cevabını bilmen gereken soruları bir araya getirmen lazım.
    Türkçe dil bilgine gelince, sorundan pek de bununla ilgili sorun yaşıyormuşa benzemiyorsun. Kitap okuman yeterince iyi zaten. Yazar ve kitaplar konusunda alacağın cevaplar daha çok kişisel (subjektif) cevaplar olacaktır. O yüzden merak ettiğin alana, konuya göre bir değerlendirme yapman daha mantıklı olur bana göre. Siyasi olarak bilmen gerekense daha karışık bir konu. Çünkü, ülkede siyasi durum yine kişiden kişiye değişmekte ve bazen keskin çizgilerle ayrılmakta, bu biraz da senin siyasi görüşüne de kalmış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir işine yaramaz pek o dediklerin bende takmıyorum yani şarkıcıları sanatcıları falan prk bilmiyorum türk

1|0
    0|0
  • Kadin evde yipranir. Erkek bir o gule konar bir gule !!!

1|0
    1|0
    • bu ne simdi?

• sözün demek istedim

• Turk erkeklerinin genel dusuncesi bu. Tamamiyle yanlis ama boyle dusunuyorlar birkaci. Sen ne anladigini soyle duzeltmeye calisayim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...