Türkçe rock tarzında yapılmış en iyi şarkı hangisi?

Sizce bu zamana kadar türkçe rock tarzında yapılmış en iyi şarkı hangisi?

Güncellemeler:
Ooo başlığım coşmuş 2 gün sonra =))) En iyiler çoktan yazılmış zaten bunlarda benim ilk aklıma gelenler...

link

link

link

link

link

link

link

0|0
1730

En İyi Erkek Görüşü

• Kurtalan Express

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• şebo can kırıkları

1|1
    0|0
  • türkçe rock diye bir şey yok. herkes ağzını yaymayı ya da çığlık atmayı rock sanıyor. şebnem ferah evanesence ı taklit ediyor duman ağzını yayıyor şarkılarına alt yazı lazım ben anlayamıyorum şahsen ne diyor. bizde rock adına hiçbir şey yok. bir breaking benjamin - blow me away dinleyin bir slipknot - wait and bleed dinleyin metallica dinleyin farkı görün bizdekiler anca ergen rockcısı anca lise şenlklerine çıkarlar

0|1
    0|1
    • Valla kim kimi taklit ediyor bilemicem o kadarını ama ben ingilizce bilmiyorum ve dinlediğim şarkının sözlerini anlamak istiyorum... Sende Dumanı anlamayıp Slipknotu anlayabiliyorsan helal olsun sana tabiki o zaman istediğin gibi eleştirirsin ;)

• link şebnem ferah cover yapmış. evanescence dınlemeyı terch ederm ses olarak

• Sana çok güldüm. Müzik bilgili insan :D Önce bir araştır yahu. Amy Lee ergenliğe girmemişken Şebnem Ferah Volvox grubunu kurdu. Ayrıca daha Amy Lee piyasada yokken Şebnem Ferah "Kadın" albümünü çıkarttı. Ortada bunlar varken senin böyle yorumlar atman saçmalık dostum :D Hem sen rock ve metali bildiğin birbirine karıştırıyorsun :D Biraz araştır, elinin altında internet var..

• Şebnem Ferah'ın çoğu parçası ama Özlem Tekin'de kalite çıkma zamanına göre Yar Bana Varmadı baya hard bir rock, Şebnem Ferah'ında Bu Aşk Fazla Sana parçası en uzun süre beni coşturan parçası. Ya şimdi bu soru eksik olmuş aslında söz olarak diyorsan eğer Teoman'ın bir çok parçası söz olarak kalite.

0|0
    0|0
  • erkin koray arapsaçı..

0|0
    0|1
  • 1 şarkıya indirgemek zor bence

0|0
    0|0
  • Öztürk-Vasiyet

Türkçe Rock tarzında yapılmış en iyi şarkıdır.. Klavyede Hayko Cepkin, Basta Kerem Tüzün, Geri Vokal ve Elektro'da Deniz Yılmaz olunca birde solist dünya güzeli sesiyle Öztürk olunca, üzerine şarkı tanıyanı eleştiririm.

0|0
    0|0
  • Kurban'ın coverları çok hoşuma gidiyor son zamanlarda..

0|0
    0|1
  • cem karaca tek gecerim ama özellikle şu şarkısı diyeceğim bi şarkı yok.

0|0
    0|1
  • Pentagram (Mezarkabul) - Bir

Pentagram - Bir Şeytan Bunun Neresinde

0|0
    0|0
  • Barış Manço'nun şarkıları.

0|1
    0|1
    • Hadi canım hadi az ötede oyna, cevap veremediğin için engellemişsin zaten, yaşının adamı ol biraz :)

• Cem karaca - resimdeki gözyaşları

0|0
    0|0
  • hayko - fırtınam

0|0
    0|1
  • çok göreceli bir soru.

0|0
    0|1
  • pentagram - sonsuz

0|1
    0|1
  • dogru olanı yapılmadı

0|0
    0|1
  • Barış Manço'nun şarkıları...

0|0
    0|0
  • CEM KARACA Tamirci Çırağı

0|0
    0|0
  • dumanın çoğu şarkısı güzeldir. anadolu rock dersen barış akarsu'nun şarkıları güzel

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...