Paris/Fransa nasıl bir yer?

Paris e Fransa ya gidenler vardır içinizde gercekten de ask sehri mi Paris güzel bir yer mi?Daha gitme fırsatım olmadı da.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• pahalı sehir parası olan yinede gidip görebilir

0|0
    0|0
    • ben hep sehirdekilerin gelir durumuna göre uygun oldugunu dusunmusumdur o var mı hani pahalı ama maaş da az değil türünden.

• tabiki üniversite okumuş hem çok hem türkiyeye göre maaşlar fazla oluyor modacı tekstil cok turizm geliri var ülkenin evlenmek için 1 günlüğüne bile giden var parise hatta duyduğuma göre fransızlar ceşmesi bile bozulsa tamir edemezler burdan oraya gitsen iyi para kazanılır el sanatları için mobilya bile olur

• ve aklıma geldi 27 eylülde başlıyor paris auto show başlıcak önemli oluyor dünya çapında

• Pek bir farkı olmayan bir şehir. Bir hafta boyunca Paris'in göbeğinde zaman geçirdiğim için söylüyorum; İstanbul çok daha güzel.

1|0
    0|0
  • Üzerine düşünülmemiş boş bir soru bence.

0|0
    1|0
  • ben gittim b.ktan bir yer :)

0|0
    0|0
  • Aşk şehri falan eğil abartmayın. Ha istanbula gitmissin sahilde oturmussun ha eyfel tovır'ın altında öpüsmüssün aynı şey. Bizim kızlar bayılır abartmaya :)

0|0
    0|0
  • metrolarında hüzünlü bi güzelliğe sahip fransız kadınlarıyla kesişebildiğin, sokak çalgıcılarının bol olduğu, insanlarının hoşgörülü, nazik ve entelektüel olduğu ama ingilizce konuşmaktan hazzetmediği, bol turist içeren, kara derili insanların daha çok temizlik vs. amele işlerde çalıştığı, her yerde melez ve afrikadan gelen tiplere rastladığın, bir sürü evsiz içeren, gece olduğunda manzarasına hayran kalınan ama cüzdanını kollaman gereken bir şehir. genel konuşmam gerekirse güzel bi şehir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle pahalı bi' yer onu söyleyeyim. Avrupa'nın en pahalı şehri diyebilirim. Aşk şehri mi? Pek değil. En azından benim için. "Fransız Kadınları Neden Yalnız Uyumazlar" diye bir kitap var. Oku, eğlencelidir.

Nick'ini sevdiğimi daha önce söylemiştim sanırım. Tekar söyleyeyim dedim. Massive Attack.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kışın çok soguk,müzeler çiş kokuyor,sonra herşey çok pahalı öyleki restoran fiyatları cam kenarı duvar kenarı diye degısıyor.hele arka caddeler beyoglununkinden daha sefil çirkin ah ülkem TÜRKİYEM.oraları görünce yaşadıgımız kargasaları daha iyi analıyor insan cennet VATANIM

0|0
    0|0
  • çok güzel.

0|0
    0|0
  • nefes alıp verebilceğin bir yer işte

0|0
    0|0
  • eskiden çok b*ktan biryermiş..büyüklerimiz öyle der.

0|0
    0|0
Yükleniyor...