Başkentte ya da başka bir ilde yalnız mekana girememek nedir?

herkes sosyal ol diyor,ben cumartesi 3 tane mekana alınmadım yalnızım diye e arkadaş o almazsa bu almazsa biz nasıl sosyal olacağız?

Güncellemeler:
neden sosyallik kavramına takıldınız anlamadım o bir ironiydi,dem vurmaya çalıştığım her noktada eşitlik çığırtkanlığı yapanlar bu ayrımcılığa sessiz kalıyorlar,kadınlar yalnız takılır biz takılamayız saçma...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• sosyal olmak demek,mekan mekan dolaşmak değil sanki..

0|1
    0|0
  • birincisi bunun sosyallikle bi alakası yok ikincisi bunu abaza hemcinslerınız yaptı mekn sahpleri her onune gelenı alırlarsa zaten o mekandan bi cacık olmaz.. gay barlar dolar tasar...

0|1
    0|0
    • abazan olmadığım bu sitede bilinir,siz her önünüze gelen mekana elinizi kolunuzu sallayarak girebiliyorsunuz,gay bar ! onu hiç anlamadım...

• ben sana abazan dediğimi hatrlamıyorum eet girebiliyoruz gay bara gelnce boşver boşa kavga etmeye gerek yok cevapları anlamadan cevap veren bırıyle

• sosyallik kavramı tekrar düşünülmeli sanki :)

0|1
    0|0
    • Erkekler yalnız alınmıyor mekanlara nedenini biliyorsunuzdur eminim:)

• Hakan abi adamları işkillendirmissin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Söylediğin de çok haklısın gerçekten tanıdığım birçok mekan sahibi bunu yaptırıyor yalnız mekana göre çok farklılık gösterir ama kapıdakilere de bazen bir cep harçlığı versen girme şanssın olur sonuçta burası Türkiye

0|1
    0|0
  • bi yerde sosyalliğe adımı atıp sonra onunla mekana girip orda sosyalliğin doruklarına çıkacaksın:-)

0|1
    0|0
  • Giremeyeceğim mekan yok. Ankara'da yaşamaktayım, her mekana yalnız girer çıkarım.

0|1
    1|0
  • sistem öyle işliyo demekki

0|1
    0|0
  • Başka yerde sosyal olacaksın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...