Rockçı sevgilim olsun

\ıı/__(~_~)__\ıı/

Müzik zevki aynı olan sevgililer ne kadar hoş gelir bana. Takıcaksın kulaklığı vericeksin kafa kafaya ne kadar romantik :D Beraber queen, pink floyd, beatles dinlesek falan. Hep bunu hayal etmişimdir. Sizde aynı müzik zevki olan bir kız arkadaş istemezmiydiniz?

Güncellemeler:
birisi feci dislike spam yapıyor :D:D

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunları pek dinlemiyorum ama çizdiğin çok güzel olmuş :))

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• seviyorsan eğer istanbul taksim dorock tavsiye ederim

0|2
    2|0
  • 2 sevgili rock dinleyerek ne kadar romantik olabilir bilmiyorum ama, müzik zevki aynı olması bencede iyi olurdu :)

0|2
    3|0
    • olsun ya olur gene romantik :D

• yok yav öyle heavy metal değil :D mesela bi scorpions-still loving you dinle :D hoşlandığım kızla beraber dinliyordum bunu :D üni. için karabüğe gitti vicdansız :D:D

• he anladm :D:D tamamda dislike ları bana neden atıonuz len :D

• güzel fikir

0|2
    2|0
  • evet güzeldir müzik zevklerinin aynı olması ben de dinlerim bu tür müzikleri ama sürekli de müzik dinleyerek te gezilmez öyle çocuk gibi:)

0|0
    0|1
  • Keşke ya nerde o günler işte bir umut bekliyorum öyle bir gün karşıma çıkar diye

0|0
    0|0
  • Nerdeee :D zıt kutuplar çeker hep birbirini

0|0
    0|0
  • Abi seviyosan gidip konuş bence.

0|0
    0|0
  • o değilde ifade güzelmiş..\!/_(~_~)_\!/

0|0
    0|0
  • Rock-metal dinleyen sevgili isterdim turkce haric

0|3
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağzından bal damlıyor, her şey uyuştuğu gibi bunun da uyuşması en güzeli. Birlikte konserden konsere koşturmak var bir de sevgilinle :)

1|2
    2|0
  • kız dediğin still loving you dinleyip seninle duygulanacak mutluluk dedin mi highway to hell diyecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...