Kapat

Bu seneki Grammy Ödülleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bu seneki Grammy Ödülleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Pharrell nasıl 3 ödül alabildi anlamış değilim. Sam smith geçen seneki lorde gibi abartıldi. Annie ve ac/dc performansıni çok beğendim. Madonna her zamanki gibi harikaydı ama yine sıkıcıydi. Lady gaga yi çok beğendim ayrıca.

0|1
    0|0
    • Oha oha oha sen = ben svscagsv

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• En tatlisi rihanna askimin performansiydii:D onun disinda beyoncenin 3 grammy almasina gercekten sasirdim. Kanye west de cok iyiydi.. Genel olarak her zamanki grammy iste:)

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• macklmore o ödülü almaya layık değildi cok daha kaliteli rap yapan hip hop yapan siyahi asıllı daha doğrusu diğer sanatçılar varken macklmore gibi beceriksizin teki ödül almasi sacmalikti ama eminemin aldığı ödülü doğru buldup acikcasi sadece rap god şarkısıyla guiness rekorler kitabina girmişti

0|0
    0|0
  • Hak etmeyen insanlar hak etmeyen ödüller aldı. Hiçbiri sanatçı değil şovmenler sadece.

0|1
    0|0
  • Sam smith ödüllere cok yakisti ve haketti. muhtesem bir sesi var, önümüzdeki 10 yıla'da damga vuracaktır. ayrica beck-morning phase unutmamak gerek

0|0
    0|0
  • Ben stay with me yerine chandelier i tercih ederdim. Katty nin eli boş dönmesine sevindim The monster da hakettiğini aldı.

0|0
    0|0
    • Bunu bir katycat e soylememelisin dostum

• Aslında Katty i severim fakat bu yıl biraz düşük buldum :) özür dilerim katycat hanım

• ödüller dagıtıldı. bıttı. daha ne dusunecen. alan memnun veren memnun :d

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Odulleri aldılar bitti işte

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0