Kürk Mantolu Madonna sizce abartılan bir roman mı?

Sonu haricinde sıkılarak okumuştum. Şimdi bakıyorum da çok popüler. D&r filan en çok satanlarda herkesin dilinde vs. Fazla abartiliyor bence

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kitabın sonunu tahmin edebiliyosun aynı türk filmleri gibi ama kitabı bitirince bir boşluğa düşmüştüm, dertlendim bütün gece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bunalımli bir adamın sıradan aşk hikayesini anlatan bir romanın fazlaca abartılmasıdır. belki bu kadar abartılmasa, insan okuduktan sonra böylesine hayalkırıklığına uğramazdı. hikayede sizi şaşırtan herhangi bir şey yok. hikayenin dışında, edebi açıdan da pek bir güzellik, okuduktan sonra insanı bir anlığına düşündüren müstesna cümleler de yok. varsa da ben anlamamışım, biri bana anlatsa iyi olur.

1|0
    0|0
  • Roman

1|0
    0|0
  • okurken bazı paragraflarda durup okuduklarımı hazmetmeye, nasıl yani, nasıl anlatabilmiş benim hissettiğim ama kelimelere dökemediğim bu duyguları nasıl anlatabilmiş diye düşünüp durdum. bu kadar yalın, bu kadar akıcı ve bu kadar güzel nasıl anlatılır bu duygular diye hayretlere düştüm. Tam bir şaheser

0|0
    0|0
  • gerçeklıge onem verırım bu yuzden bana gore; son derece abartılı bır roman. hayatta hıc bır zaman o kadar tesaduf olmaz.

0|0
    0|0
  • aynen bıraz abartılıyo

0|0
    0|0
  • Var bende yarıda bıraktım başlar biraz sıkıcı

0|0
    0|0
  • Okumadım

0|0
    0|0
  • okumadım ama neden abartıldığını bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet abartılı

0|0
    0|0
  • Abartıları var fakat abartmak yazarlar için ilgi ve duygu yoğunluğunu yakalamanın tek yolu sannırım

0|0
    0|0
  • Madonnayı okuyunca bir heyecanla tıkladım başlıgı okumadan. Fakat hayal kırıklıgına ugradm :/

0|0
    0|0
  • Aynen öyle abartılmış bir roman tamam iyi güzel ama başyapıt değil :)

0|0
    0|0
  • aynen öyle

1|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • abarttıı baya :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sana hitap etmemiş olabilir ama çok kült bir eser. Betimlemeler, psikolojik tahliller herkesin yapabileceği türden değil. Yazarıda çok büyük bir adam. Şimdikiler sadece aşk olayını abartıyor. Sadece o taraftan bakmamak lazım.

1|0
    0|0
  • O kadar duygusal bir insan değilim ama ben kitabın sonunda ağladımm.. niye mutlu sonla bitmedi diye..

0|0
    0|0
  • Gereksiz abartıldığını düşünüyorum ben de, ince olduğu ve kolay okunduğu için sanırım. Tabi ki Sabahattin Ali nin kendini belli ettiği güzel deyişleri de içeriyor. Ama beni çok etkilememişti.

0|0
    0|0
  • İyi kitapların çoğu büyük bir kitle için sıkıcı oluyor zaten.

0|0
    0|0
  • Madonna ile karsilasincaya dek durağan ama güzel bence. Henüz bitirmedim :D

0|0
    0|0
  • biraz fazla ayrintiyla yazilmis ama yinede severek okudum:)

0|0
    0|0
  • Zevkler tartisilmaz denir ama kurk mantolu madonna bir basyapittir. Turk edebiyatinin en iyilerindendir.

0|0
    0|0
  • ben çok beğenmiştim.

0|0
    0|0
  • Hayatimda okuduğum en güzel ve etkisi altinda kaldigim romanlardan biri.

0|0
    0|0
  • bir kısmını okudum güzel yanii

0|0
    0|0
  • Ben beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Sıkıldın mıı? Bence müthiş bir roman hatta ben sonunda ağlamıştım. Gayet güzel yani

0|0
    0|0
    • İçimizdeki şeytanı ve kuyucakli yusufu okumalisin bundan daha iyidir

• Tamam tavsiyen için teşekkür ederim:))

Yükleniyor...