Okumalik kitap tavsiye edermisiniz?

erkek arkadasima sevgililer gunu icin kitap almak isriyorum tarih kitaplarina cok ilgili tavsiye edebileceginiz tarihi kitap var mı yakin tarih te olabilir

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• merhba , biyografi okumanı tavsiye ederim, yani gerçek hikayeler, atıyorum en son KOTON un hikayesini okudum gülden yılmaz tavsiye derim, bir başarı hikayesi ya da ahmet nazif zorlu zorlu yıllar ve vestel benim tarzım ekonomi oldugun için bunları tavsiye ediyorum, ufkunu genişletmek için başarılı olmak istiyorsan dene derim dene ve oku

0|0
    0|0
    • benim icin degil ama tavsiyelerini dikkate alacagim peki yakin tarihle ilgili kitap tavsiyen var mı

• abdülhamidin kurtlarla dansı, yakın tarihin gerçekleri, ilber ortaylı, yakın tarihe tanıklıgım, ali sururi tönik bunlar var

• ilber oltayli olabilir aslinda tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• okumalık kitap kalmadı be elimizde bakmalık var önerelim mi :D

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız: Bozkurtlar --- Deli Kurt
    Türk Peygamber Bozkırım Sırrı

0|0
    0|0
    • atsiz biraz siyasiye kaciyo sanki:)

• Siyaset yoktur ATSIZ da işi olmaz siyasetle
      Var olsun

• O kitaplar yanlis hatirlamiyorsam hikaye tarzi kitaplat okumadim ama goz gecirmistim erkek arkadasimda atsizin kitaplarinin serisi var ben daha cok arastirma kitabi ariyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle kitap okunmak içindir. Okumalık diye belirtmenize gerek yok.
    Ahmet Ümit-İstanbul Hatırası hem polisiye türünde çok iyi hem de İstanbul'un tarihini çok güzel bir şekilde anlatıyor.
    Zülfü Livaneli-Serenad
    Amin Maalouf- Semerkant
    Beyazıt Akman-Dünyanın İlk Günü

0|0
    0|0
    • Dogru soyluyorsunuz basligin dikkat cekmesi icin yazdim ben onu boylelikle icerige bakma olasiligi artar tesekkur ederim

• Yavuz bahadiroglunun nesi varsa al okut :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...