Beyler bacaktaki kıllar?

Bacaktaki kıllar neyle kesilmeli beyler.. jiletle kessem sıkıntı olurmu..

Güncellemeler:
Gençler kesme diyonuz :D bacağıma baktm aslında güzel l*n dedim :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne saçmalık ya Erkek adam bacak kıllarını mı kesermiş kadın mısın la sen. Kadınlar kıllarını alırlar erkekler değil. Eşcinsel isen bişi diyemem.

0|0
    1|0
    • Kardeş ayağıma ufantı dökülse takılıyor ; D orman :D :D

• Komple kesmek yerine kısaltmak daha mantıklı bunu belirtmeyi unutmuşum. :)

• Boy kısaltması olabilir evet ama makinayla veya makasla yapabilirsin makasla çok uğraştırır ama makinayla hafif sadece kılların üst kısmına dokundurarak ya da ucuna tarak zımbırtısını takıp numarasını ayarlayıp istediğin boyuta kısaltabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir bayan olarak şunu söyleyeyim. Epeyce bir batıyor. Ama traş makinesi ile kısaltabilirsin hem o kadar göze batmaz hem de jilet gibi çıkarken kaşındırmaz.

0|0
    0|0
  • Kesme niye kesiyorsun ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Makine ile al kanks

0|0
    0|0
  • bacagındakı tüğleri keseceksın bıde jiletle? :D ahaha :D git agda yap hem azalır yavas yavas acır ama olsun sahsen ben kesmıyom bana sacma gelıyo ama jiletle yaparsan ormandan kacmısa donersın sımdıden dıyım :)

0|0
    1|0
  • E 5 e mi çıkacaksın, neden kesiyorsun?

0|0
    0|0
  • sakın jiletle kesme, tüy dökücü kremde jilet etkisi yaratıyor demişlerdi. dayanabilirsen ağda yap diyeceğim o da katlanılmaz bir durum. Ben saç traş makinesiyle almıştım hiç sertleşme olmadı

0|0
    0|0
  • niye kesiyon kardeşim :)

0|0
    1|0
  • kıllarina nasıl kiyacaksin :'(

0|0
    0|0
  • Jilet vurursan ormanı daha da arttirirsin bence hic alma ama çok fazlaysa biraz araştır sonun kotu olabilir

0|0
    0|0
  • Kesme olum niye kesiyosun

0|0
    1|0
Yükleniyor...