Ay'a gidilmediyse ABD neden böyle bir aldatmaca yapmış olabilir?

Ay'a gidilmediyse ABD neden böyle bir aldatmaca yapmış olabilir? aylardır bu konuyu düşünüyorum aslında . iddialar mantıklı yani aya ayak basılmamış olabilir. ama neden böyle bir yalana başvursunlar ? onu da anlayamıyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü Yuri Gagarin ile yapılan uzay yürüyüşü Rusları taçlandırmıçtı... sadece bu açıdan da bakmayın herşey uzay değil, roket teknolojisinin reklamı ayrıca. Soğuk savaşta yandaşlara satılacak roketlerin pazarlığı önemli idi. Ama aya gidildi. ben öyle düşünüyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ortaya çıkmayacak sandılar herhalde.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum Eko

0|1
    0|0
    • sanki aya çay içmeye gider gibi gitmişler ya da koskoca NASA kandırık yapmış :D

• ben yoldayım zaten...sadasd

• specializedchainwaspreparedathedarksideofthemoonwiththefireofsparklingsand

• Biz en büyüğüz ayakları işte. Güya ünlü oldular, ama çıktı işte rezillikleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Üşenmezsen bunu izleyip bir kez daha düşünebilirsin :) link

0|0
    0|0
  • Belki o ilk yayınlanan fotoğraflar düzmecedir.Çünkü soğuk savaş döneminde Rusya'dan bir adım önde olmak zorundaydı Amerika.Fakat Amerika'nın uzay yarışında pek çok şey yaptığı aşikar.

0|0
    0|0
  • gidilmiştir gidilmiştir sen her komplo teorisine inanma

Komplo teorisyenlerinin en sevdiği konulardan biri olup Rusya ile aralarındaki süper güç-soğuk savaş dönemi- mücadelesinde uzay yarışı da çok önemli idi. komplocular diyorki gitmedi stüdyoda çekti ulan böyle bir şey olsa o zamanki Rusya ki FBI'ın üst mevki direktörlüklerine kadar KGB olarak sızabiliyorken böyle birşeyi nasıl yutar? Mümkün değil

Diğer bir teori de gitti ama ne bulduysa orada göstermiyor .

Ben ikisine de inanmıyorum

0|0
    0|0
  • prestij mevzusu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ay'ı sahiplenmek içindir belki.İlk bayrak dikenin oluyor ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...