En sevdiğiniz kıtap yazarları ve hangi şairi seviyorsun?

En sevdiğiniz kıtap yazarları ve hangi şairi seviyorsun?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ayrım yapmıyorum. Tüm şairlerin şiirlerini okurum, seçim yapmam gerekirse Cahit Sıtkı Tarancı diyorum :)

0|0
    0|0
  • Albert Camus
    Ahmet Ümit
    Agatha Christie
    Sait Faik Abasıyanık

Şair olarakta;
    Özdemir Asaf, Edip Cansever, Cemal Süreya

0|0
    0|0
    • A.. Christie.. ıkı romanını okudum.. esrarengız parmaklar ve carpık evdekı cesatler.. bu kıtaplarla tanıdım.. cunku kıtap alırken baslıgına gore alırım..

• adı gozumu kamatırdı bır ara sahaflara ugramalıyım :) tesekkur ederım.. ama sende bu ıkısını okuuu..

• Okuruum tamaam tesekkur ederim bu arada. 😊

• Nazım hikmeti çok severim. ..

Jack London
    John Verdon..

0|0
    0|0
  • Necip fazıl, iskender pala, elif şafak yanii şiir sevmem pek.

0|0
    0|0
    • dogrudur bende sıırı sevmıyorum ama dıvan edeıyatına muthıs ılgım var arastırıyorum ..
      yazısal nıtelıktekı anlatımlar yapıma daha uygun gelıyor..
      uzun yazılar mı dıkkatını cekıyor kısa yazılar mı?

• sende bılım bende ılım var :) cunku kıtaplarım fıkıh ve ılım ıcerır yuksek doz hemde :)
      okuduuguma roman sayısı sayılıdır.. ılk okulda zorla okutuyorlardı okumazdım bıle..
      o makalalerı sonra senden tekrar rıca edıcem bakmak ıstıyorum.. belkı o yazıların degısık yerlrınden ele alırım.. astrolojıyle baglarsam ınsan uzerınde olusabılecek etkılerını bulabılırım..

• Astrolojiyle mi ilgileniyosunuz

• Kahraman tazeoglu, Özdemir Asaf, Necip Fazıl Kısakürek, can Yücel

0|0
    0|0
  • Cemal Süreya, Ümit Yaşar Oğuzcan ;)

0|0
    0|0
  • Ahmet ümit severim şairlerden de Cemal süreyyayı

0|0
    0|0
    • cemal sureyya gercekten arkasında guzel eselerıyle daha cok kısıye ısık tutucak.. herkes ılgı duyuyor..

• Ahmed Arif ve tabii ki Cemal Süreya. :)

0|0
    0|0
    • sıırı okumayı seversın ezberlemeyı mı? : )

• kendıne bu yuzyılın mecnunu dıyebılır mısın :D kadın duygusaldır dan yola cıkarak soruyorum..

• Can Yücel, Cemal Süreyya
    Reşat Nuri Güntekin

0|0
    0|0
  • Ahhh Nazım Hikmet İskender Pala

0|0
    0|0
    • ooo sen ne dıyosunn ıskender pala bayılırımm..

• Bende ya Kendisiyle bizzat tanıstım İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde öğretim üyesi kendisi

• aof sınavlarında ıstanbul unıversıtesı yer olarak cıkarsa oraya bır ugrucam belkı o gun oraya gelır :)
      İTÜ Mımarlık Fakultesınde calıstım orada bı tane bıle yoktu yaa cok heveslıydım bı tane bıldıgım prof gorurum dıye.. senın adına cok sevındımmmm.

• Ahmet Batman var sizde,,, cok guzel

0|0
    0|0
  • Erich Fromm, Ahmed Arif, Can Yücel, Nazım Hikmet Ran, Cahit Sıtkı Tarancı vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...