Kemal Sunal komedyen midir?

Komik fimlerinin senaryosunu Kemal Sunal mı yazıyor?
O sadece kendisine verilen rolü oynuyor. Kemal Sunal espri üretmiyor ki onu komedyen ilan edelim?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde çok ciddi bir insanmış zaten ben onu komedyen olarak görmüyordum ama iyi bir oyuncu sadece komedi filmlerinde markalaşmış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Değildir tabi, oyuncudur.

1|0
    0|0
  • Yüz Numaralı Adam, İnek Şaban, Dokunmayın Şabanıma, Bekçiler Kralı, Şaban ile Şirin filmlerinin yapımcılığını;Çarıklı Milyoner, Sosyete Şaban filmlerinin senaristliğini yaptı. Oyunculuğun da bir kararkter komedisi ortaya koymuştur. Sadece oyunculu bile ortaya koyduğu performans açısından komedyen olduğunu gösterir. Yani cevap:Evet, komedyendir!..

0|0
    0|0
  • Bencede iyi bir oyuncu ama komedyen değil. gerçek hayatında çok ketun bir insanmış aslında.

1|0
    0|0
  • yasindan dolayi... kemal sunal gibi bir adam var mi? kartal tibetle birlikte yazipda oynadigi filmler vardir. Rahmetli kemal sunalin hayatini bilmeden sorgulama bence... o adam hic konusmadan bile karsisindakini guldurebiliyor. universite menzuniyet videosuna bakabilirsin. dogal olupda guldurmek kolay saniyorsunuz sanirim. hala tv kanallarinda film mi olup hala guldurebilen biri...

0|1
    0|0
    • kemal sunal gibi adam var mıdır diyorsunda kemal sunal'a kötü diyen yok ki zaten?
      adamı öyle bir tanrılaştırdınız ki, olumsuz olmayan doğal bir görüşü söyleyince bile yanlış anlıyorsunuz.
      kasıtlı olmadan karşısındakini normal haliyle güldürmesi onu komedyen yapmıyor benim açımdan

• bir şey de diyen olmadı zaten

• sorunuza benim icin deseydiniz birsey demezdim lakin toplumun kaniksadigi 7 den 70 guldurmus insani bu sekilde degerlendirmeniz cok yalnis.. bugun guldurucu, komedi, mizahla ilgilenen insanlar ustad buyuk komedyen diye lanse ederken sizin bu sorunuz bana yalnis geldi. belki de siz nejat uyguru bile komedyen saymiyorsunuzdur. benim cocuklugum gencligim onun filmleryle gecti belkide tum cevremin, 85 yasinda ki babannem bile onu tv seyrederken hala gulebiliyor? onun replikleri dillere pelesenk olmustur cogu komedi filminde onun izleri de vardir.. incelemenizi biraz daha genisletin derim... durum komedisi yapmak ustalik isidir.

• Ben olaya şu yönden bakarım. Komesyen teknik olarak insanları güldüren kişiye denirse şayet o rolleri herkes oynayamaz. Güldürebilme yeteneği olamaz Kemal Sunal'da güldürebiliyorsa komedyendir...
    Mekanı cennet olsun.

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Komedyen olması için zamanında çıkıp küfürlü stand up gösterileri yapması gerekiyo dimi.!!

0|0
    0|0
  • sen ne anlarsın ergen

0|0
    0|0
    • seninki orta yaş bunalımı galiba. 18 19 yaşında olsam haklısın
      şimdi ruhun şuyun buyun ergen detayına gireceksin ama yazdıklarımın belirli bir nedeni var. senin gibi karşı görüşü sebepsiz küçümseme değil durum

• hehe kesin öyledir

• lafı yiyince cevap veremeyen adamın dramı

• kemal sunan komedyen degıl usta komedyendır :D

0|1
    0|0
  • bu bağlamda bir çok komedi oyuncusu komedyon olarak tanınmış insana da komedyen değil diyosun

0|0
    0|0
    • komedyen espriyi kendi üretmeli diye düşünüyorum.
      çok komik bir filmde aysun kayacı oynasa onu komedyen mi ilan edeceğiz mesela

• evet yazarken bir an için aktarma detayını unuttum.
      genede espriyi kendi üretene komedyen denmeli diye düşünüyorum bu da benim bakış açım

• saygı duydum

• O yazılanları herkes okur ama herkes onun mimiklerine sahip değil.

0|0
    0|0
  • kara mizah

0|0
    0|0
  • Adamın gülüşleri yeter :)

0|0
    0|0
  • Komedyendir tabi

0|0
    0|0
  • Komedyendir.

0|0
    0|0
  • Öldü gitti adam Allah rahmet eylesin. Konuşmanın tartışmanın alemi yok.

0|0
    0|0
  • filmlerinin bir çogunu kendi yazıp yönetmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...