Kadının gücü yürüyüşünden belli olur mu?

...Yürüyüş şekli bir kadının güçlülüğünü yansıtır mı?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne gücü ?

Akıl gücü ?

Beden gücü ?

zerafet gücü ?

Şimdi bizim evin en büyük ablası öne eğiktir çünkü o ilk tir, annemınde eli kolu olmuştur

bizimde gözcümüz çalışmış evede geçim gücü olmuştur.Yani kısaca ezilen kişisidir evin

Bana baksan ben hepsinden dik yürürüm niye ,evin sorunları bana gelmeden çözümlenmiş

benim için ne doğruysa yapılmıs ,benım yerımede düşünülmüş ben kafamı yere eğipte

kara kara düşünmemişimdir onun kadar.

Yani senın o dik yürüyüşdeki alım ,güçden değil bence umarsızlıktan

erkek görselliği hep sever ,gerçi düşüncesiz değilim ama ablam kadar

sorumluluk almadım.İçi dolu başaklar eğilir ,boş olanlar hep dimdiktir daha olgunlaşmamıstır

fikir olarak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• gücünü değil de zarafetini ve güvenini yansıtır , güveni olan kadın güçlü değilmidir dersen güç çok çeşitli olduğu için yürüyüşten sonuca varamayız

2|1
    0|0
  • yolunda ne kadar emin adımlarla yürüdüğüne bağlı:))

genelleme yapmak yanlış olur ama kısmen evet...

bazının edasını tavrını özgüvenini yansıtırken,bazısınında hoplayan göğüslerini ve bıngıldayan popolarını yansıtmaktan öteye geçemez,ama baksan ablalar podyumda sanırsın,hani vardır ya mankenlerin yüzlerindeki o vahşi bakış,'her an ısırabilirim'' modunda aynı öyleleri var :)))şimdi bu gibi tiplerde neyin gücü vardır yada kapasitesi!

0|1
    0|0
  • evet yansıtır. asalet , güç , kültür hepsi anlaşılabilir bence .. kıvıra kıvıra yürüyüp gözü sağda solda ki insanlara kayıyorsa nasıl biri olduğunu herkes anlar sanırım .

1|1
    0|0
  • valla eğer böyle bir çıkarım söz konusuysa, 10 ördek gücündeyim demektir :D

1|0
    0|0
  • Gucunu nerden aldıgını anlamamız mumkun olmayabılır..

1|0
    0|0
  • güclü kadinlar nasil gücsüz kadinlar nasil yürüyormus ki?

bunun erkekler icin olani da varsa biri tyo versin, özgüveni tam bir erkek nasil yürür?

0|1
    0|0
  • özgüvenini yansıtır bence

0|1
    1|0
  • evet küçük dagları ben yarattım büyüklere karışmam edasıyla yùrüyeceksin:)

0|2
    1|0
    • ... Yürüde endamını göreyim durumu mu?

• ... Ceylan edası :)

• Ceylan olmaz ya, ceylan ürkek yürür. :)

Aynen burcummm'un dediği gibi yürümeli.

• yürüyüş şekli bir kadının güçlülüğünü yansıtır.

0|2
    1|0
  • sanmıyorum gücünü yansıtmaz. ama yürüş şekli öz güvenin işareti olabilir

0|1
    0|0
  • eger oyleyse benden guclu yoktur :D

0|1
    0|0
  • Kısmen katılıyorum ama yanılsamalar olabilir.

0|0
    0|0
  • bence asaletını ve kendıne guvenını yansıtır sonuçta belıne yogurt baglanmıs 10 metrede o yogurdu ayran yapmaya calısır gıbı yuruyenlere asaletlı dıyemıyorum

2|0
    2|0
  • Kambur yürür güçlü olur dik yürür güçsüz olur. Bilemeyiz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olmaz. her kadın iç dünyasınada kendini dış dünyaya karşı güçsüz hisseder. en güçlü görünenleri aslında kendilerini en güçsüz hissedip, ama bu güçsüzlüğün üstüne gidebilenleridir diye düşünüyorum ben.

1|2
    0|0
  • Olmaz.

Ne kadınlar var ufak tefek, çökmüş, omuzları düşmüş.. ve nelerin üstesinden gelmiş. Sokayım o boş-beleş ama manken gibi endamla gezenlere..

3|0
    0|0
  • evet kişin duruşu ve yere basma şekli genellikle insanı yanıltmaz...

0|1
    1|0
  • trak trak trak. diye çıkardığı sesle insanın beynini. alt üst eden topuklu ayakkabısıyla gezen kadının yerine...spor ayakkabı giydiği için sessiz olsa bile yansıttığı enerjisiyle trak trak trak diye beynimden vurulmuşa döndüren kadını tercih etsemde..iki kadında yürüyüşünün çeşitli metrelerinde kendinden emin . güvenli ve rahatsa durun çünkü ben geçiyorum havasındaysa .güçlüdür benim için

0|0
    0|0
  • Sadece kadının değil genel olarak insanın özgüveni duruşuna, tavırlarına ve davranışlarına yansır zaten.

1|0
    1|0
Yükleniyor...