Neden kayıtsız bir millet olduk?

Her gün şehit haberleri,her gün bir ocağa ateş düşüyor.Kimsenin umurunda değil,hiçbir şey olmamış gibi eğlence tam gaz.Biz nasıl bu kadar duyarsız bir toplum olduk?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• insanları bitirme stratejisidir bu ilk tepkisiz normal bir şey omuş gibi göstermeye çalışıyorlar ama haklısın aile için kötü askerdeyken kendi elimle şehit teslim ettim haberlere falan çıkmadı aldılar gittiler o yüzdeki acı hüzünü yakından görmek nasıl onu görse bütün millet hep banane bana dokunmayan bin yıl yaşasın mantığıyla giden bir millet olduk bide aile kavramını bitirdiler saygı kalmadı ama sana birşey söyleyeyim bu milleti küllerinden doğurmaya yemin etmiş kişiler var merak etme Allah yolumuzu açık ihsan eylesin

0|0
    0|0
    • Amin,o kişiler elini çabuk tutsa fena olmayacak artık

• o kadar konuşucak şey varki burda uzar gider

• aynen sabaha kadar da konuşsan değişen birşey olmayacak

Erkekler Ne Diyor 13

• toplum uyutuluyor. bir zamanlar 13 sehitte yollara dökülüp 1 sehit icin kılını bile kıpırdatmayan simdi hergün sehit haberleriyle hiçbirşey yapmıyor... Cok garip...

Tepkiler oluyor ama sonuc karşı tepki.

Devlete bosuna suc atmayın. kim geceerse gecsin böyle olaylar olacakmış demek ki.

Sadece olaylara karşı catışmalarda mı eksigiz?

bir ara özel bir harekat timi gidecekti ne oldu o belirsiz

0|0
    0|0
    • devlete değil millete şaşırıyorum

• hukukcu sensin

• Şehit haberlerine üzülüyordum ama artık istesem de üzülemiyorum. Biliyorum ki toplumun genel zihniyeti değişmediği sürece insanlar ölmeye devam edecek. Askerleri öldüren teröristler değil, yetiştikleri toplumun bizzat kendisi öldürüyor.

İnsanı bozuk para gibi harcayan bu sistem yerle yeksan olsun.

0|0
    0|0
    • Bu böyle gider artık zaten,üzülmek çare değil,kökten çözüm gelmediği sürece ne desek boş,farkındayım

• korku imparatorlugu kurdular ülkede halkıda gecim derdine düsürüp memleket sorunlaruyla ilgilenemez boyuta getirdiler zaten bizim öküz halk genellemeye yapmamakla beraber bu ülkede hakkını arayanı allahsız komünist die yaftalar böle cürümüş tolumdan ne bekliyosunuz ki

0|0
    0|0
  • %50 oy aldı adam vermeseydiniz oy. Sorsan herkes şikayetçi. Hem hayat devam etmiyecek mi ? Ağlayıp sızlayınca şehitler geri mi gelecek . O teröristlerin istediği mi olsun korku bunalım. İtler korku, bunalım yaratmak istiyor. Terör bu ülkede asla bitmiyecek. Bitirmesi 5 dakikayı almaz ama bitirmiyecekler. Dış ülkelerin ülkemizde gözü var çünkü.

0|0
    0|0
    • orası öyle de bu böyle nereye kadar gider?

• Darbe iyi olur toplum düzene girer illa şiddet şart bazen. Benim elimde olsa çoktan yapmıştım. Sırf ondan babam askeri sınavlarına göndermedi darbeci olursun diye.

• bence de iyi olur,kökten çözüm

• %50 Gibi büyük bir oranla iktidara gelmiş hükümetin bence eleştirilmeye bile hakkı yok. Adama sorarlar oy verirken düşünmedin mi diye. Oy verirken demekki kendi çıkarlarını ülkenin çıkarlarından önde görmüş ki, bukadar şehit olacağı aklının ucundan bile geçmemiş. Ne de olsa bedava kömürünü, makarnanı alıyorsun gerisi seni bağlamaz dimi. Ozaman duyarlı bir millet olmaya da gerek yok. Kendim ettim kendim buldum diye eşek gibi ağlamaktan başka çareLERİ yok ONLARIN.

0|0
    0|0
  • Çünkü bireysel olarak yapılacak hiçbir şey yok. Dış mihraplar tarafından parçalana parçalana Kürt-Türk, Sünni-AleviBirlik, vırt-zırt diye diye birlik duygusunu yitirdik.

0|0
    0|0
  • herkez korkuyo çünkü insanlar sindiriliyor

0|0
    0|0
  • alıştırıldık herşey sıradanlaştırıldı ve tepki koymaya korkar olduk

0|0
    0|0
  • Olduk işte.

0|0
    0|0
  • tepki koyduk ne oldu biliyonmu nezarette misafir olduk o yüzden herşey sandıkta cevabı verilmeli

0|0
    0|0
  • Şehitler umrumda değil.

0|0
    1|3
  • Alıştık galiba çok kötü haberlere :(

0|0
    0|0
  • Toplumun sayesinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pardon da umrumda olmadığını nerden biliyorsun?Ayrıca burası flört ve arkadaşlık üstüne bi site böyle bir format var , napalım sence ? Klavye delikanlısı mı olmak lazım ?

0|0
    0|1
  • İnsan duya duya alışıyor maalesef.

0|0
    0|0
  • başbakan medya mensuplarına şehit haberlerini görmeyin diyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...