Oyunculuk egitimi almak istiyorum?

İyi gunler , İstanbul'da oturuyorum kucuklukten beri hayalim oyuncu olmakti ve smdi hayalimi gerceklestrmek icn bir adim atıcam insallah oyunculuk egitimi almak istiyorum İstanbul'da bilinen guzel oyunculuk kurslari nereler?
Ve birde Vahide Gordum oyunculuk kursu ucretini bilen var mi? Smdiden tesekkurler 😊

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Benimde çocukluk hayalımdı ama olmadı ne yazık ki 😞 sen gerçekleştir hayalını bari ! Başarılar diliyorum sana 🙌

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burak Sağlık Yapım'da cast direktörüyüm. Yeni çekilecek olan T. C Kültür ve Sinema Bakanlığı sponsor teşvik destekli sinema filmi projemiz başta olmak üzere; şirketimizin kendi bünyesindeki diğer film, dizi, reklam ve klip çekimi projelerimizde yer alacak arkadaşlara ihtiyacımız vardır. Dilerseniz ünlü oyuncuların da zaman zaman iştirak ettiği sertifikalı eğitimlerimiz de mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Bence fotojenik değilsin tiyatro olur belki

0|0
    0|0
    • Fotojenikle oyunculugun ilgisini kuramadm da
      Ben model olmak istyorum dmedim fotojenik olmak mankenlik modellik vb seylerde is yapar dizilerde oynamakla fotojenik olmak apayri seyler bnce adı ustunde fotojenik katolog cekimleri gbi seylerde is yapar fotojenik olmak 😉

• yeteneğin olduğunu düşünüyor musun

0|0
    0|0
    • Evet dusunuyorum tabi ve surekli cevremden gelen hatta tanimadgm insanlarn bile beni dizilerde oynamaya yonlerdigini goruyorum sakn yanls anlamayn kendimi ovmek anlamnda konusmadm asla

• Hahaha ilk imzan benden olsun dermisim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oyunculuk eğitimi için en uygun yer tiyatro bence. Bununla Başlayabilirsin. İstanbul'da BKM Ye gitmeni tavsiye ederim. Eğer yeteneğin varsa gerçekten seni adam ederler. Ajanslara ücretsiz başvuru yapabilirsin. Ücretsiz olanlar varsa tabi. Eskişehir de Mıknatıs Production var ben kayıt oldum şefkat tepe Sungurlar da rol almıştım figüran olarak. Tipine göre de değişir açıkçası. Ancak hemen gider gitmez star olmazsın en az 2 sene kovala bu işi figüran olarak başlarsın zaten :)

0|0
    0|0
    • Tiyatroya gitmeyi dusunmustum evet ama sonradan bazi dizi oyuncularyla konustm bana oyunculuk egitimini aldgn an arkasi yavas yavas gelir dediler bu sebeple boslukta kaldm

• benimde hayalim o ama malesef hayalimin peşinde koşamıyorum bence sen koş hayallerini terk etme belki iyi bir yere gelirsin

0|0
    0|0
  • Dostum ben oyunculuk bölümü okuyorum bana ulas sana yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • Daha yeni uye oldgumdan sana yazamiyorum kardesm mesaj olarak ozelden ulasabilcegm bir face instagram hesabin varsa verirmsn

• Al tamam

0|0
    0|0
  • Akademi 35.5 iyidir Zincirlikuyuda.

0|0
    0|0
    • Bilginiz varmi? Akademi 35 bucuk u bende cok duydum arastrdm ama Mujdat gezen , Sadri Alisik , Vahide Gordum akademilerinin arasnda kaldm

• Altan Gördüm akademi 35,5 ta ve bir kaç deneyimli hoca daha var diye biliyorum :)

• Tesekkur ediyorum 😊

• Şahin ka yı izle hahahah :Dx

0|0
    0|0
  • İnşallah olursun ama oldukdan sonra pazara git artis ne ararla bazarda lafı bir bitsin

0|0
    0|0
  • Yetenek varsa olur

0|0
    0|0
  • başarılar diliyorum

0|0
    0|0
  • Gel seni bizim ajansa sokuyum coni reisle çalış :D

0|0
    0|0
  • elle tutulur bir meslek sec

0|0
    0|0
  • Çok istiyorsan bu eğitimi almalısın tavsiye edeceğim bir yer yok ama eğitim almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|1
    • Yani bicok yer var alabilicegm , ama cogu bos egitim veren yerler , gece gunduz arastryorum ama 3 5 kurs arasnda gdip geliyorum

Yükleniyor...