Heyyy Millet Burayaa :) Arabesk Rapciler hakkında düşünceleriniz neler , ne düşünüyorsunuz onlar hakkında yazdıkları sözler falan filan? :) ?

Sorum Yukarıdaki Ğibi Gayet acık düşünceleriniz neler :) ? ben hayatı görmüş geçirmiş ergenler diyorum :DD?

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak arabesk rap diye bir şey yok o yaptıkları şeyin adı rap adı altında incelenmemeli. Okula gitmemiş kültür seviyesi yerlerde olan sokakta yaşadığı kavgaları uyuşturucu maceralarını apaçi bir kızla yaşadıklarını konu alan insanlar. Kesinlikle rap dediğimiz şey bu değil.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• her videoda ya intihar edilir ya intihardan söz edilir , kuru kuru kubara vurulur, maddeye düşülür, sevilen kız kaşar çıkar, kaşar çıkan kız ya kamuya mal olur ya başka biriyle evlenir, şarkılarda bol bol böğürülür varsa şahinle yanlanılır. dinleyene de ne derdiniz varmış be ne bitmez derdiniz varmış ulan dedirten genelde ergen kardeşlerimizin icra ettiği bir türdür. güneydoğu ve doğu bölgelerinde hayat biraz daha zor geçtiği için arabesk rap yapma yaşı 20ye kadar çıkabilir.

1|0
    0|0
  • ben nasıl slow ya da clasic müzik dinliyorsam onlarda arabesk rap dinliyor.. herkes aynı dinleyecek diye bir şey yok..

1|0
    0|0
  • İdam edilmeliler :(

1|1
    0|0
  • sanata saygım var kesınlkle burdan atıp tutmayla olmaz işsizler sizi..

1|0
    0|0
  • Hayatını sevdiğimin ergenleri diyorum

1|0
    0|0
  • çıktığı deliğe geri dokcam onları :D

1|1
    0|0
  • küçük emrah ın modernize edilmiş halleri :D

1|0
    0|0
  • Aynı havayı soludugum için lanet okuyorum

1|0
    0|0
  • İğreniyorum. Arabesk ve rap kelimeleri nasıl yan yana gelebilir ki. 😖

1|0
    0|0
  • Onlar hakkındaki düşüncem gülen'in bedduaları gibi

1|0
    0|0
  • Keşke olmasalardı diyorum. Daha güzel bir rap müzik, daha güzel bir dünya için...

0|0
    0|0
  • Hey dostum sorununuz ney sizin ;)

0|0
    0|0
  • bunlar sevdiğine kavuşsada bizde kurtulsak mk

0|0
    0|0
  • Allah onların evlerine ateşler salsın Allah onların belasını versin

0|0
    0|0
  • Yeaah 2011 arsız belaa