"Uyy bu şimdi ne oli lo"?

farklı yörelere ait şivelerden bir kaç replik nelerdir_?.sen en iyisu essah soruyu cevapla sevgilüm?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• ayııılı aşemlee oluvesin bizimgızlaa, bizimoolanlaaa... nahalsınız eyi misiniz bakem, deyiverin biyoo benee

0|0
    0|0
  • Grey English aksan

Gray American askan :((

0|0
    0|0
  • bir gün “al külahlı gızım” deyin seslenmiş anası…” neneng haste gızım, iki sıkım küfte yooruktum aha şunu ver de gel, amma gediyken ormana girme haaa” demiş

..

0|0
    0|0
  • "ambuni amburaya ğoydum ki yiyesen." Meali: Bunu, buraya koydum ki yiyesin diye. Niye yemiyosun eşşek?! - Erzurum şivesi

0|0
    0|0
  • ''gardaş ben bugün aşşa bahceye gediyrim geliynmi:)))''

0|0
    0|0
  • nabıyın beya

iyi beya sen nabıyın

0|0
    0|0
  • Ula bozo gel buraya oglim

0|0
    0|0
  • Gardaş sen naaabüün ya heye gayrı çimmeye mi gidiyon nabün ayıktır hele beni

0|0
    0|0
  • gel pakem sen şöle yanü başuma

0|0
    0|0
  • oyy nerdesen sen ağam bağ seni beklik burda

0|0
    0|0
  • gobeller napıyonuz.

0|0
    0|0
  • "Naptın sadıç" okuduğum yerde herkesin %100 kullandığı laftı.

0|0
    0|0
  • Geliver gari.

0|0
    0|0
  • Erzurum şivesi de güzel bence. Gardaş derler :)

0|0
    0|0
  • Evet karadeniz şivesi güzeldir,

herkes sever..

0|0
    0|0
  • "La yog bebe o öyle olur mu la?"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Nedir yau senin dediğin be gardaşcıım? Gel buraşda beglerim seni bir gavecik yapalım da içelim garşılıklı vAllahi ei gider ha şimdiik :D bırag bu işleri yau sen da ha gece gece !

1|0
    0|0
  • Çorum şivesine kopuyorum

0|0
    0|0
  • haçan nereyesun?

0|0
    0|0
  • kıbrıs... napan? eisin? :)

1|1
    0|0
    • eiyim gardaş sen napan?

• tamamsın ha bu işlerde.. sevdim seni gardaş..

• Hahahha çift taraflı Kıbrıslı =D Sevindirik oldum *-* (mani güzelmiş, şive daha bi güzel, teşekkür ettim gardaş *-*)

• OLUM BAK GİT OLAYI :

ÇOCUK: vuray mı beliye ,vuray mı la deyveseya ?

GÖREVLİ: la uşak bas git .şuya va !şart olsun kürey sapuynan bi vurasam bör de bövürüsüy !

0|0
    0|0
  • Nabıyon be yaa

0|0
    0|1
  • Napıp durun duru gayrııı

0|0
    0|0
  • naptırıveriyonuz aydar abi:D

0|0
    0|0
  • Uşak burayı tamir etsun, şunu yapsun sürekli böyle.

0|0
    0|0
  • ne içtin kız

0|0
    0|0
  • senin yazdıkların çok beğeniyorum çok tatlı :D türkiyeye hiç gelmeiğim için bilemiyorum

0|0
    0|0
  • ECÜK HILLI DURUN HERİ

0|0
    0|0

• Nine dambeşine salçı yapen deye çıkmış,gonğşuları nine nişleyonğ dambeşinnde düşesinğ en aşşaa demişlee.

O da ırahmet yağcek ginez iliyenleri,ilistirleri alen de enen demiş,

Güççük torun da sancakda ırlanırken abasınınğ duluğunu cimciklemiş,nine de inaneyer bubenğe deevecen,emmevallayi demessem demiş.

Toruna iki dakke otu bi len galgıyıp duruyonğ,gıyneşip durma başım döndü demiş.

Namazlağıyı geti de namaz gılen,bak püsküütünen cuklata veecen eenkini (elindekini) yere goda git demiş.:)

0|0
    0|0
  • Çarşıdeeken,yangın yanıyoo dediler,bi evin daban tattaları dutuşmuş,yangın

çıkmış,Etfaiye,pulis,candırma hepiciği gelmişlee,ev sahabınınğ her bişeyleri yanmış yazık,donunu dumanınğı bile zorunan topleyip kendini dışa atmış,garısı sobeyi gurculaaken yere ataş düşürmüş,o da yangın çıkarmış..

Herif garısına örkelenmiş,len gadın ben sanğa demeyon mu sobeyi gurculama deye al işte neççesenğ et gali,sokakta galdık,şindi istediğin gada gurculasıınğ deye bağırıyoodu...

Yangın haberini de belediye eperlosu ve iradiyodan da duyduk,pek üzüldük...

:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...