Korku kapani film serisi?

Korku kapani neden bukdr sacma? Yonetmeni nasil bir kafada tasarlamis bu filmi izlerken hem sinirleniyor hemde guluyorum :)

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen o kadar basit ki. İlk iki film iyidi gene. Ama şimdi hep aynı şey. Bir grup arkada ormana gider. Biri ölür. Onun öldüğünü anlarlar. Sonra kendi aralarında tartışıp ayrılırlar. Ölürler. Sona bakire-kezban- kız ve yakışıklı erkek kalır. Erkek ölür.. kız kaçar film biter :D

0|0
    0|0
    • Aynm dedigin bro tipik sacma film senaryosu

• Dikkate alicam :) aldim notu :)

• bence de almalisin?)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• O serinin klasik bir girişi vardır, illaki ısındırma sahnesinde iri memeli bir kız katledilir..

İşte o büyük göğüsleri görmek için izledim 6 seriyi de =/

1|2
    0|1
  • Serinin bir filminde kısa boylu uzun burunlu ince sesli kahkaha atan ucube elinde bıçakla halay cekiyodu. Ne zaman o sahneyi hatirlasam krize girerim :-D:-D hani ilk orman yolunda araba kazasiyla başlayan film. Sonra ucubelerin kamyonunu çalmaya çalışıyorlar işte o sahnede orası :-D bildiğin halay figürü.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • Boype berbat bir film nasil seri yapiliyor ben onu bile hala anlamis degilim daha guzel korku filmleri olup seriler halinde kendini izleten cok daha guzelleri var

0|0
    0|0
  • Korku kapani şu an ırak ve suriyedeki ısıd adındaki zebanilerin başrollerini oynadığı real bir gerçek olmuş durumunda

0|0
    0|0
    • Öööh beee nerden nereye cektin mudur durumu :) valla hhelal olsun bu konuda bir yorum yabamayacagim :) :)

• valla gördüğüm kadarıyla korku kapanı filmi bile daha iyi görünüyo görünüş itibariyle doğrusun konu nerden nerye yçtu be gardasım :)

• Aynen oyle realite olarak bakarsak haklisin ama biz konuyu ucurmayalim :) bosver :)

• Klasik teen slasher ne olmasini bekliyorsunuz

0|0
    0|0
  • yeni bir nuri bilge ceylanmı doğuyor

0|0
    0|0
    • Ben diyom canakkale bogazi sen diyon yandi gtmn agzi o hesap bisey diyorsun :)

• sağlık olsun kardeşim ınsan gıbı konustuk ortayı bulduk

• Aynen oyle sorun sikinti yok insanlar konusa konusa anlasir :)

• b*k .

0|0
    0|0
  • Sonlari berbat :D

0|0
    0|0
    • Bastan sona berbat basi sonu yok :) film basliyo berbat sona kadar istikrarla devam ediyor :)

• Orman sahnesi beni yedi :O

0|0
    0|0
  • Futbol sahasına gömüp kafalarının üzerlerinden biçer döverle geçme sahnesi efsane :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...