Ingilizcemi ilerletmek için bir fikir geldi aklıma

ingilizce metinlerin çevirisini yapsam düzenli olarak ingilizcemi geliştirebilir myim?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• hi it's pedro from spain add me lets practise.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne alakası var. İngilizceni geliştirmek istiyorsan Rusça metinler çevirmelisin.

Şu kafaya ulaşamıyorum.

1|1
    1|0
  • her yönüyle öğrenmek istiyorsan konuşmanı da geliştirecek yöntemler bul. wall street institute çok başarılı diyorlar kısa sürede çok iyi konuşabilmek için...

0|0
    0|0
  • dublajlı film izleme ingilizce sesli film izle alyazılarda ingilizce olsun. birkaçayda farkı görürüsün

0|0
    0|0
    • Evet bende bu şekilde geliştirmeyi düşünüyorum bir kaç arkadaş bu şekilde geliştirdi ve mükemmel konuşuyorlar şimdi =)

• eee biliyoruz da yazıyoruz...

• omegle denen siteye gir sürekli chat yap al sana pratik...

0|0
    0|0
  • Ingilizceyi nasıl öğrenmek istiyorsun.Sinav icin ni konuşmak icin mi?

0|0
    0|0
    • Vasilykoslovun dediğini birebir uygula.Sakın çeviri yapma asla! Sadece ingilizce dinle oku izle,ANLAMASANDA devam et.Arada bir sözlükten ingilizce türkçe kelime ezberle ve zamana bırak.Olay budur.Bana güven.

• Az işe yarar.

0|0
    0|0
  • bence ingilizce yayınları takip et

0|0
    0|0
  • Sadece ingilizce konuşulan kafeler var bu tarz yerlere takılsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • E yani.

0|0
    0|0
  • Aklına gelen fikir çok iyi. Olur .

Geliştirebilirsin elbette ki.

0|0
    0|0
  • Düşüncen güzel olabilir bence,

Kendini geliştirebilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• olmaz, sonucta sözlükten bakacaksın. o kelimeleri puf olup ucacak. altyazısı ingilizce olan filmler izle. bir de internet üzerinden yabancılarla mesajlasabilecegin siteler var. onlar da güncel tutma konusunda iyi ingilizceyi. ögrendigin kelimeleri kendin bir yerlerde kullanmadıgın sürece bir anlamı yok.

0|0
    1|0
  • Bir Dil kursuna yazıl önce. Gramer ve zaman yapılarının temeli tam oturmadan çeviri yapamazsın. Tabii hangi seviyede olduğunu bilmiyorum şuan. Ben İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum o halde bile zorlanıyorum. Geliştirmek için kursa yazılman sürekli kelime ezberlemen ve zaman kavramlarını tekrarlaman senin için iyi olacaktır, başarılar.

0|0
    0|0
  • Kelime bilgin artar sadece. İngilizce için İngilizce düşünmen lazım dublajsız film veya dizi izle alt yazılarını okumamaya çalışarak ama. Sürekli Türkçeye çevirirsen her şeyi Türkçe düşünürsün zorlanırsın konuşurken yada konuşanı anlarken

0|0
    0|0
  • bırak ingilizceyi gel ben sana fransızca öğretiyim

0|0
    1|0
  • O çok zor , cok zorlanırsın onun yerıne bol bol fılm ya da dızı ızle

0|0
    0|0
  • . Bir müzik parçasını baştan sonra defalarca dinleyerek boşluk kalmadan tümüyle kağıda aktarmak bana göre en iyi dil ilerletme yöntemi. Altyazılı diziler izlemek Bol bol sözlük okumayı filan gerektiriyor

0|0
    0|0
  • Evet geliştirirsin

0|0
    0|0
  • sarkı dinleyip film izle tamamdır

0|0
    0|0
  • hayır benm çevirim çok iyi ama konuşma zıfır...

0|0
    0|0
  • Elbette

0|0
    0|0
  • dizi seyret bol bol sarki dinle sozlerine bakarak

0|1
    0|0
Yükleniyor...