Türkiye'de eşcinsel temalı film?

Evet ne zaman esçinselleri anlatan bir film çekilecek bu gay temali da olabilir lezbiyen konulu da onları ve onların ilişkilerini anlatan hem romantik komedi tarzinda hemde aynı zamanda mesaj verici ne zaman yikilacak bu tabu ön yargıli çok insan var ama bu durum aşılmali artık sizce de öyle değil mi? ( mümkünse homofobikler cevap vermesin gerginlige gerek yok )

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • zenne diye bir film vardı ne kadar tabuları kırdı bilmiyorum ama umarım yapılan filmler tabuları kırar..

0|0
    0|0
  • Sence öyle bir film çekecek yönetmen var mı bu ülkede. Biz daha normal aşk filmlerindeki sevişme sahnesini tam çekemedik sen eçcinsellikten bahsediyosun

0|0
    0|0
    • o yüzden berbat sinemamiz hep birseylerden korkma kaygi endişe

• Korkma kaygı demeyelimde bence gerek duymuyolar. Ayrıca eşcinsel film yok diye sinemamız berbat olamaz son zamanlarda çok iyi filmler yaptık. Eşcinsellik kavramından kurtulup sinemaya gidersen nekadar anlamlı güzel filmler yaptığımızı görürsün

• YeşilÇam dan sonra Türk sinemasi ne kadar düzgün doğrulta bildi ki kendini birkaç iyi yapitin dışında çöp hepsi

• Buna izin verilmez

0|0
    0|0
  • Yikilmayacak. İnsanoglu tam bir ***** cunku

0|0
    0|0
  • Hiç çekilmesin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mavi en sıcak renktir izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İki genç kız türkiyede eşcinsel temalı olarak ama bir b*k göremedim ben. Mavi en sıcak renktir'i izle.

0|0
    0|0
  • Zenne diye bir film vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...