Yanlız başıma 3 günlüğüne İstanbulu gezsem çok mu tehlikeli olur?

Ben 22 ama 18 gösteren bir bayanım. Yanlız başıma 3 günlüğüne İstanbulu gezsem çok mu tehlikeli olur? Otelde kalıcam en az 3 yıldızlı olanlarda.

Güncellemeler:
Gece hayatı gibi bir hevesim yok alkol yok sigaram yok. Kendi halinde bir insanim. Doktora gidio birazda istanbulu gezicem o kdr
O degilde bazilariniz gercekten sorunlu. Birkez daha sogudum insanlardan. Rabbim iyi insanlari bazilarinizin şerrinden korusun. Ìgrenc yaratiklar

1|0
13|47

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma kardeş birşey olmaz. Gidip diyeceğin yerler belli oralarda da insan dolu. 80 yıllarda yaşamıyoruz her yerde sivil polis dolu. Sultan ahmet , beyazıt , istiklal cad. Kız kulesi , rumeli hisarı sahiller sıkıntı olmaz buralarda. Yalnız çok gece kalma. Eğer akşamda dışarı çıkacaksan kalabalık yerlerde ol. En azından akşamları bir arkadaş bul. İst. Vardir elbet bir tanıdık. Dikkat et. Başka birşey takılırsa aklına yaz buraya. İst yaşayan çok arkadaş var. Hatta kız arkadaşlardan biri belki gezdirir seni

1|0
    0|0
    • Çok tesekkür ederim en güzel cevapti maalesef eig seciminde acele davrandim. Kimseyi istemiyorum. En güvenilir semt neresi otelde kalabileceğim? Hemde gezebilecegm yerlere yakin olan

• 2 kisi birden orasinin güvenilmez oldugnu söylerse derse sknti olur. Amacim onur kirmak degildi.

• Bunu söyleyenler den biri beyazıti çok iyi bilmiyorum demiş zaten. Bilmediği yer için varsayım da bulunmuş. Mesela taksim demiş o kişi bende dedim aynı şeyi. Benim farkım taksim olursa eğer meydanda bulunan otellerden biri olsun demiştim. Çünkü taksimin bir tarafı tarlabaşı her türlü iş döner orada , diğer tarafı küçük bey oğlu alkol su gibi akar orada. Arka tarafı feriköy bütün göçmenler orada. Harbiye gece trv. dolu. Ama ben meydanda bir otel olsun dedim. Beyazıt alt tarafı kumkapı , çatladı kapı göçmen dolu. Laleli tarafı işportacı ve alemciler ile dolu. ıstanbullun her yeri güvenli , hiç bir yeri güvenli değil. Mesele bulunduğun semtte nereye girmen , nereye girmemen gerektiği. Anadolu yakasında kalacak sakin bir yer bulursun ama gezecek yer yok. İst. Her yerini bilirim. Diğer işim çiçek sektörü. Neyse kardeş boş ver benim yazdıklarımı hakkını helal du. İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 46

• Hiçte tehlikeli olmaz
    burada tehlikeli diyenler İstanbul yaşamıyor
    Nesi tehlikeli o kadar turist var
    Sen bakma onlara
    Mecbur otelde kalıcsksın
    Oteli iyi seç Beyazıt Çemberlitaş Fatih de Güvenilir oteller var

2|0
    0|0
  • kardesim eger aksamlari disariya cikacaksan cantana bibergazi al daha cok gece kundulu yerlerde dikkatli olursan baska bisey olmaz, ha bir de herkese güvenipte arkasindan gitme

1|0
    0|0
  • 18 göstermek ile İstanbul'u gezme arasında bağlantı kurayım derken canımdan oluyordum. :):

0|0
    2|0
  • tehlikeli olmaz da. gene de dikkat et. akşam gece geç saatlerde çıkmamaya özen göster. fazla ıssız sokaklar da gezme.

1|0
    0|0
  • dıkkatlı ol yınede derım kımseye guven olmaz bu zamanda helekı ıstanbul buyuk metropol

0|0
    1|0
  • Tenhalarda kıstırırlar tenhalara gitme yeterli :))

0|1
    2|0
  • bence tehlikeli olmaz o kadarda abartmamak lazım

1|0
    0|0
  • Hayır hiçbir şey olmaz... İstanbul da sonuçta dünyanın en abuk en tehlikeli şehri değil, kendi başına yaaşayan bir sürü genç kadın var İstanbul'da da...
    Biraz bilgi ve dikkatle, sorunsuz ve keyif dolu bir gezi geçecektir bence...

0|0
    0|0
    • Tesekkür ediyorum. En güvenli semt neresi avrupa yakasında olupta otelde kalabileceğim?

• Rica ederim... Bu arada yukarıdaki mesajlara bir göz gezdirdim de, Beyazıt ve Taksim önerilmiş, Beyazıt bölgesini çok bilmemekle beraber hoş bir imajı olmadığını, İstanbul'lu oanların bile gittiklerinde bir çekinceli davrandıklarını belirtmek istedim. Taksim benim de ilk aklıma gelen yerdi, ama geceleri rahat hissetmeyebilirsin diye önermek istemedim.
      Burada herkes bir öneride bulunacak, kendince haklı bir sebebi olacak, ama belki de hiçbiri senin beklentilerine cevap verecek bir şey olmayacaktır.
      Yardımcı olmaya çalışıyoruz ama, yine de varsa İstanbul'lu bir tanıdığın, bir de ona danışman mantıklı olacaktır; en iyi öneriyi o yapacaktır muhtemelen...

• Evet fark ettim akli sira kafa buluo iste millet bizimle. Neyse olsun sen önerebilecegin güvenli semtler varsa söylebilrsn listeme alayim

• Pek geç saatlere kalma akşamda işlek yerleri tercih et otele dönerken muhakkak taksi kullan.

1|0
    0|0
  • Ya keyfine bak hiç bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • Bişey olmaz

1|0
    0|0
  • kalabalık yerlerde gezersen sıkıntı olmaz eminönü taksim gülhane sultanahmet gibi yerlerde problem olmaz.

0|0
    0|0
  • Korkma bişey olmaz

1|0
    0|0
  • Cıddi manada zorluk çekebılırsın.

0|0
    2|0
    • Ne gibi ciddi zorluklar?

• Önerebilecegin yerler var mi güvenli olan avrupa yakasinda

• Maddı durumunuz varsa 4-5 yıldızlı otellerı tavsıye ederım.
      Doktor ne tarafta? geçmis olsun bu arada

• Düşüncesi bile tehlikeli geldi.

0|0
    1|0
  • Eğer gece dışarıda tek başına olmazsan sorun olmaz.
    Hele nüfusu büyük semtlerde. Taksim Kadıköy vs.
    En azından dışarı çıktığında, bir biber gazı olsun diyorum. Sadece İstanbul'da değil her yerde böyle.

0|0
    0|0
  • gezdiğin yerlere bağlı

1|0
    0|0
  • nuri alçonun filmlerinde çalan müzik geldi aklıma

https://www.youtube.com/watch?v=VR3CZeWKQpI

0|0
    0|0
  • Başın derde girer kesin ve kesin

0|0
    1|0
  • Merkezi yerleri gezersen ve hava karardıktan sonra dışarıda olmazsan sorun olmaz. Otel hangi semtte.

0|0
    0|0
  • Yerler seni

0|0
    1|0
  • Sultanahmet'te oteller var 3 yıldızlı oralarda kalabilirsiniz. Kalabalık yerlerden ayrilmayin.
    Çok geç vakit ara sokaklara dalmayin. Tedbirli ve temkinli. olun siz yine de. Ben tek başıma çok dolaştım çok şükür başıma bir şey gelmedi ama bir bayan olarak daha tedbirli olmalisiniz. Süleymaniye ye uğrayın. Beyazita Sultanahmet topkapiya Gülhane Parkina... özledim istanbulumu:(

0|0
    0|0
  • Istersen burdan birini bulabilirsin sana rehberlik edebilecek tek başına gezmekten pek fazla zevk alaşayabilirsin bilmediğin biyerse özellikle veya başka bir tanıdığından falan da rehberlik yapmasını isteyebilirsin o zaman daha eğlenceli olabilir

0|0
    0|0
    • Istemez gerek yok

• Hayırdırlan triplere gel ne ayaksın la sen ortaya bir fikir kattık havalara bak mk

• Mk ukalaları size insan gibi bişey yazmak haram kufredeceksin ki hakedıyorsunuz da neyse gece gece ugrasmıcam senınle

• Neden yalnız geziyorsun gel ben gezdireyim

0|0
    3|0
  • Nereleri gezeceğine, kaç saate kadar dışarıda duracağına, nerede kalacağına, hangi mekanlarda takılacağına ve hangi yolu kullanacağına bağlı olarak aşağı indirilme ihtimalin %1-%99 arası değişiyor.

0|0
    0|0
  • Tanımadığın insanlarla muhatap olma.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bir sorun çıkmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • bir filim vardı İstanbul ne tarafta die soran bir kadın vardi kahveye giripte. O geldi la aklima :/

0|0
    0|0
    • Geri kafali

• Ne alaka? Bence sen fazla ileri kafasın. Burası İstanbul Hicmi televizyon acip izlemezsin? sanki parisi gezecek hanfendi

• O kdr turist nasil geziyor l a n ! Ben mi gezemicem

• İstanbul burası atarli ergen genclerin aşina olduğu yerdir. otel konusuna gelince hic otelde. kalmana gerek yok bizim evde bir oda boş ailemle yasiyrm gel kal para da verme yemeğini de biz hazirlariz istersen seni bende gezdreblrm

0|0
    0|0
    • Bir kiz baska birinde kalmaz bunu beynine yerlestr mal msniz olm siz

• Sen yabancısn seni avlarlar , İstanbul kelimelere döküldüğü kadar kolay bir yer değil, ben yardım etmek istedm

• Çok çabuk meşhur olursun merak etme :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 13

• 4 veya 5 yıldızlı ve nezih bir semtte konaklarsan sıkıntı olmaz. Gezdiğin yerlere de dikkat et tabi :)

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim:) bu saydigin kriterlete uygun semt veya kalabilecegm otel var mi bildigin? :)

• Aksaray, fatih, beyazıt, taksim civarlarını tercih etme
      Ben bahçelievlerde konaklamıştım, herhangi bir sıkıntı olmadı
      Beşiktaş ve civarı da nezihtir. booking. com'dan bakabilirsin, uygun fiyatlara bulabilirsin oradan.

• Cok tesekkür ediyorum canim! :*

• Canım benim, doğma büyüme istanbulluyum. Eğer çok geç saatte dönmezsen otele ve güvenilir bir otelde kalırsan hiç bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. Beyazıt istanbulu tanımayan biri için tehlikeli ve büyük önermem orda kalmanı. Otel için floryada kalmanı öneririm hem merkezi hemde gayet güvenilir.

0|0
    0|0
  • Yalnız üstelik otelde kalacaksın.. Hiiç tavsiye etmem kendi kızımı da asla göndermem

0|0
    1|0
    • Ya nerde kalayim

• Kardeşim kamuda isen misafirhane lerdede kalabilirsin en azından daha güvenli oluyor gerektiğinde bende öyle yapıyorum ayrıca geçmiş olsun.. Gelelim @carpediemsenanla@kardeşim benim görüşümde ne işin var?

• Sen şahit ol diye.

• Gece taksimde turlamayacaksan , akşam 8'den sonra Aksaray'da dolanmayacaksan , haa birde hemen insanına kanmayacaksan olur

0|0
    0|0
  • Çok tehlikeli olur

0|0
    1|0
  • Hayır bence olmaz. Yaşın tutar

1|0
    0|0
  • Etek sort falan giymezsen daha rahat gezersin etraf bakimindan gece hayatinda yoksa normal gezersin bisey olmaz.

0|0
    0|0
    • Yok ya acik giyinmiyorum zaten

• En guzel tatil yalniz yapilan tatildir ve telikeli falanda olmaz

1|0
    0|0
  • Gece otelde olduğun sürece sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Ben bu

0|0
    0|0