Kendimi iyi ifade edebilmem için ne yapmam gerekir (kitap okuma haric) ?

kendimi daha iyi ifade edebilmem için ne yapmam gerekir (kitap okuma haric) ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• aynanın karşısına geç ve konuşma yaptığını düşün bir konuda, içinden bu konuşmada neler söyleyebileceğini geçir ya da dışından sesli olarak bunu ifade et (jest ve mimiklerine de dikkat ederek) biraz pratik yap böylece gerçek hayatta benzer durumlarla karşılaştığında daha kolay olur işin.

0|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederim dediğin gibi yapmayı denicem :)

• teşekkürler bunu devamlı olarak tekrar edersem olabilir aynen :)

• rica ederim, eig için ben teşekkür ederim asıl :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Hızlı okuma ve etkili konuşma dersinde hocamız; Kendimizi ifade edebilmek için ilk olarak heyecanınızı yenmeniz gerekir diye. Onun için ilginç bir ödev vermişti. Kuyumcuya gidip 1 kilo et istemek, herhangi manava t-shirt sormak gibi böylelikle karşıdakinin vereceği tepkileri göze alarak heyecanımızı ortadan kaldırabilirsiniz demişti. Benimde bir nevi heyecanım gitti, gerçekten işe yarıyor :D

0|0
    0|0
    • benim özgüvenim yerinde , çekingen biride değilim bir şeyler anlatırken kurduğum cümleler birbirine karışıyor kendimi iyi ifade edemediğimi anladım :) ne gibi şeyler yapabilirim ki.

• Düşüncelerine yoğunlaş tek kaldığın ya da sohbet gerektiren bir ortam olmadığında. Zihnin meşgul olduğu sürece devamlı düşünce-sonuç ilişkisi kurar.
    Bu normal hayatınada yansır.

0|0
    0|0
  • Hobi edin.

0|0
    0|0
  • iş görüşmesinde falan mı yoksa genel olarak mı

0|0
    0|0
    • genel olarak. sohbet ettiğimde bir şeyler anlatırken kurduğum cümleler birbirine karışıyor :D kendimi net ifade edemediğimi anladım :)

• he anladım sakin ol heyecan yapma kaptanı sensin geminin kendine güven inan kendini sıkma emin ol kendini ifade ederken çok kasma karşındakinin senden ne farkı var umarım yardımcı olmuşumdur

• Yazı yaz sürekli.

0|0
    0|0
    • günlük tutuyorum yazarken kendimi ifade etmemde sorun yok zaten :)

• Tek günlük değil şiir hikaye kompozisyon yaz yazdıkça konuşurken oluşan farklılığı hissedeceksin

• tamam teşekkür ederim :)

• Ozguvenini artir mesela sohbet etme daracigini genislet utanmaktan vazgec derim

0|0
    0|0
    • özgüvenim yerinde çekingen bir halim yok bazen bir şeyleri ifade ederken zorlanıyorum sohbet etme daracığı dışında :)

• sohbet etme dışında yok mu önerebileceğin birşeyler :D

• Bilmemki ben sana diyorum ama cok cekingen ve utangacim :))))))

• diksiyon kursuna git. ama 500 liradan başlıyor.

0|0
    0|0
    • bedava kursuda var onun :)

• hiç öyle şeylere para veremem :D teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Konusma. programlari izle

0|0
    0|0
    • kendimi ifade etme konusunda o kadar da büyük problemim yok yalnızca akıcı konusmak istiyorum :) peki teşekkürler önerin için :)

Yükleniyor...