Müzik arşivinizin ne kadarı orijinal albümlerden oluşmaktadır?

Müzik arşivinizin ne kadarı orijinal albümlerden oluşmaktadır?

0|0
11|41

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Arsivim bile yok

0|0
    0|0
    • evet hayır yok diyerek guru oldun eig oranında %19 ya inanamadım artık
      neyse çoktandır yoktun sanki

• Klasikleşmiş veya gerçekten başarılı sanatçıların albümleri ve plaklarını alırım. 1500 şarkılık playlistim ve pek çok plağım var. Ancak 40 yılın başında dinleyeceğim veya 2 ayda tüketeceğim sanatçıların şarkılarını internetten indiririm. Zaten onların albümlerinde 1-2 tanesi dışında hepsi çöp oluyor.

0|0
    0|0
  • en az 10 tane orjinal albümüm var ama 3000 e yakın şarkı içeren müzik kitaplığımla kıyaslayınca komik kalıyor tabii sayısı

0|0
    0|0
  • yutup var olma mı :D

0|0
    0|0
  • %1 i belki çk geniş müzik arşivim olmasına rağmen aldığım cd sayısı 10 u bulmaz

0|0
    0|0
  • Hiç yok.

0|0
    0|0
  • YouTube dönüştürücüler sağolsun

0|0
    0|0
  • Bulabildikçe plak alıyorum ben albümleri o yüzden %50 si falan.

0|0
    0|0
  • The Beatles, Metallica.

0|0
    0|0
  • biz müzik arşivi kullanmıyoruz ya internet var artık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Orjinalinin formatı track ya da cdda olduğundan bir parça 50-60 mb kaplar. Bu yüzden mp3 formatını tercih ettiğim için 50 bin kadar mp3 üm var.

0|0
    0|0
  • hepsi tam albüm orijinal

0|0
    0|0
  • Müzik arşivim yok. Ölümüne müzik dinlerim ancak ruh halime göre tür çok değişkendir. Desteklemek istediğim sanatçıların albümünü alır bir kenara koyarım ama çoğunlukla "şu albümü dinleyeyim" diyerek cd ile bir işlem yapmam. Yine o albümü youtube, fizy, spotify benzeri mecralardan çeker öyle dinlerim.

0|0
    0|0
  • 2000lerde full orjinal

0|0
    0|0
  • bır cogu.. ben barıs manco sezen aksu zuhal olcay mfo aysegul aldınc dınlerım

0|0
    0|0
  • Acikcasi pekte orjinal album yok album fiyatlari belli hayat zor ;)

0|0
    0|0
  • eskiden kaset alırdım.. bir dünya kasetim vardır.. yaşar. yıldız tilbe hakan peker burak kut tarkan vs.. cd ler çıktı onlarıda keyifle alıyordum... ama o kadar çabuk bozuluyorki.. muhafaza etmesi çok zor... ondan sonra cd almaktan sogudum ve almıyorum... * gramafon merakın var.. temiz ve makul fiyatlı bulsam kaçırmam alırım

0|0
    0|0
  • 2003 den beri müzik, dizi ve film arşivi yaparım.

Müzik olarak 50 60.000 i geçmiçtir son 1 sene pek albüm almadım biraz soğuduk :(

Dizi yabancı ve türk dizileri olarak nerden baksan bir 10 tb lık arşiv mevcut.

Film ise dvd şeklinde eve sığmayacak kadar çok tahmini 8 9.000 civarı da dvd var artı pc de yüklü olanları dvd si olmayanları da saymıyorum.

Evet sanırım psikopatım :)

0|0
    0|0
  • Hepsi orjinal.
    Eskiden kaset, cd olurdu. Babam müzik şirketinde çalışırken. Eve getirirdi bayağı.
    Şimdi ben beğendiğim şarkı veya albümleri iTunes'tan alırım.
    Ayrıca babamın çalıştığı şirketin kapanmasının sebebi illegal satışlardı. Sektörü bitirdi. Umarım herkes mutludur illegal şarkılarıyla.

0|0
    0|0
  • Hiç yok.

0|0
    0|0
  • % 0 ... ama bizim radyomuz oldugundan dolayı evdeki albümlerin nerdeyse tamami orjinal. bir ailede bir orjinal takintisi olan yeter bence. benim şahsi olarak aldigim orjinal yok.

0|0
    0|0
  • Turkiyede satilmadigi icin 47 gblik muzik arsivim var hic bir albumde Türkiye de satilmadi satilanlarida ben görmedim onun icin indirdim

0|0
    0|0
  • valla elimde olanların hepsi orijinal. ama bilgisayar arşivim malum.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 20 GB lık müzik arşivim mevcut ve hiçbirisi orjinal değil

0|0
    0|0
  • az bir kısmı

0|0
    0|0
  • sadece müslüm gürses ve orhn gencebay olmak üzere hemen hemen 50 yi aşkın kaseti mevcut bir kaç tane de 45 lik işte..

0|0
    0|0
  • Hiç yok :(
    Yutup sağolsun

0|0
    0|0
  • Youtube varken müzik arşivi tutmak?

0|0
    0|0
  • % 1 anca

0|0
    0|0
  • mesela hiç yok

0|0
    0|0
  • folk metaller itunes tan alma gerisi beleş :D:D

0|0
    0|0
  • 50-60 tane albüm var hepsi orijinal kanka eskilerin rock pop country albümleri

0|0
    0|0
  • MP3 converter çıkalı mertlik bitti...

0|0
    0|0
  • çok geniş bro :D

0|0
    0|0
  • Korsan kullanıyorum

0|0
    0|0
  • daha hiç olmadı pc deki tek orjinal şey GORA onuda cd den kopyaladım