Turana inanan var mi?

Bir günTüm TÜRK devletlerin bir araya gelecek mi, inanıyor musunuz, bir gün gelecek yine Türkler Dünya'ya hüküm edecek mi?
Ben inanıyorum Ya siz?

Güncellemeler:
Düşman inanıyor Sen niye inanmıyorsun
It gibi korkuyorlar bizden

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Sanmıyorum. Gerçekçi olmakta fayda var bugün Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Azerbaycan da yaşayan insanlar Türk müsün sorusuna hayır cevabı veriyorken bu iş çok zor. Rus ve Emperyalist asimilasyonun çözülmesi için daha çok var.. Bu nedenle bölgede güçlü bir Türk Devleti olmak ve temelini İslamdan değil Türklükten alan bir devlet şeklini daha çok temenni ediyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle inanmıyorum, inansam ne olucak, türk devletleri arasında en gelişmişi biziz daha birşey söylemeye gerek var mı, bizim işimize sadece güçlü devletler ittifak yarar. böyle boş millyetçi şeylerle uğramayın, millet uzaya yaşam kurmaya başladı, gelişmiş ülkelerde ırk milliyetçiliği yok.

0|0
    0|0
    • Bir tane Almanya var
      Bir tane İNGİLTERE var
      Nasıl yapcan ne Alâka gelişmişle

• senin deidğin ülkelerde ırkçılık yok denecek kadar az, onlarda din faşistliği var onlar müslümanları sebmiyor. senin o çok sevdiğin türk devletleri 100 yıl geride yaşıyor, bize ne yararları olucak, okmu atıcaz? bizim işimize dünyada sözü geçen devletlerle ittifak yapmak yarar sadece, olası bir turan birliği sadece türk ekonomisine zarar verir başka bir şeye yaramaz sonra abd bir nükleer bomba atar türk ırkı yok olur. geçin bu boş fikirleri artık ileriye bakın. insanlar nerelere geldi.

• ben bir Alperenim ve bu dediğin olacak mutlaka...

1|0
    0|0
  • Ben bütün İslam'ın tekrar bir çatı altında birleşeceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
    • İslam çok zor önce Araplar bir olamıyor

• İnşallah olur. Ama bana da önce ırk ırk bir olup sonra hepsinin bir olması mantıklı geliyo. O yüzden Türk birliğine ben de varım baba...

• İnanmak isterim ama gerçekçi olup inanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnşallah

0|0
    0|0
  • Bozkurt Yurdun Da Çakalın İşi Olmaz.
    İnanıyoruz Tabiki De..

Korksanda Öleceksin Kormasanda Sonuçta Bu Yolda Herşey Mübah Ve Herşeye Varız EvvelALLAH..

Allah Türk'ü Korusun Ve Yüceltsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...