Bilim Kurgu Film önerisi olan var mı ?

Sorumuzu sorduk cevaplarımızı aldık şimdi biraz düşünmek istiyorum sonra uyumak bilim kurgu yapıtlarını severek izlerim düşündüren ve şaşırtan senaryolar özellikle ilgi alanımdır. Var mı çok beğenirsin dediğiniz filmler...

İzlediklerim
Yıldızlararası -Interstellar 10/10
Seçilmiş - The Giver 6/10
Labirent - The Maze 10/10 - İkincisi gelecek.!
Automata 8/10
Maymunlar Cehennemi 8/10
Lucy 8/10

Sizde benim önerilerimden yararlanabilirsiniz..

İyi geceler.

Güncellemeler:
Katılımınız için teşekkür arkadaşlar ben filmimi buldum "The Fountain" izliyorum
sizler aranızda fikir alışverişi yapmaya devam edin :)

@RaGNaRoS teşekkürler kardeşim. / Bilimkurgu ve felsefik yaklaşım hadi bakalım :)

İyi geceler dostlar...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• District 9
    Pan's Labryinth
    The Fountain

0|0
    0|0
    • üçünü de izlemedim peki üçü arasından desem hangisini önerirdin 9 - 10 puan vereceğin?

• Felsefik yaklaşımı severim kardeşim ,)

• iyi o zaman iyi seyirler =)

Kızlar Ne Diyor 5

• Azınlık Rapourunu önerebilirim banada biri tavsiye etmişti yıldızlararasını beğenen bunu da beğenir demişti 😊
    Fakat ben daha izlemedim.

0|0
    0|0
  • Uyumusuz izle. Çok harika bir film,

0|0
    0|0
  • Lucy

0|0
    0|0
    • sorumu oku sorumu cadı :))

• Okumuştum nasıl görmedim ya ahaha. Neyse. Limit o zaman

• bilmem aklın nerede acaba :)) - Limit değil o cadı Limitless "evet harika bir filmdir" ! Bu filmden sonra bir çok kişi o ilacı arama çalışmaları başlatmıştır :))

• Başlangıç / Inception

0|0
    0|0
    • Harika bir filmdi!

• :D Soğuk Savaş dönemi sırasında bir Amerikan nükleer denizaltısı bilinmeyen bir düşmanın saldırısına uğrar ve deniz tabanına oturur. Amerikan donanması yakınlardaki bir petrol istasyonunun çalışanlarından olayın sebebini araştırmalarını ister ve onlara destek olarak bir özel tim ve yüksek teknolojiyle donatılmış bir araştırma denizaltısı gönderir. Elde ettikleri veriler ve tesbitleri sonucunda takım 'kaza'nın sebebinin dünya dışı varlıkların saldırısı olabileceği yargısına varır, fakat araştırmalarında ilerleyebilmek için 'Abyss' adı verilen derin sualtı kanyonuna girmek zorundalardır.

• Çok teşekkürler emeğin için kardeşim zahmet verdim - yarında onu izlerim :)

• Mr. Nobody
    Zamana Karşı
    Equilibrium
    12 Maymun

Bu dört film de benim sevdiğim filmler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fringe.

0|0
    0|0
  • -Interstellar , şuana kadar yapılmış en iyi Bilim Kurgu Filmidir.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ne izlemişsem izlemişsin 😄

0|0
    0|0
  • Dark city

0|0
    0|0
  • Dejavu

0|0
    0|0
    • 2006 yapımı kaçmaz bir yapım izlemeyenler şiddetle tavsiyemiz olsun senin aracılığınla kardeşim ,)

• Source Code da güzel. Interstellar'ı izlemiştim, fakat o kadar da 10 puanlık bir film değil abartmayalım. 7-8 anca eder.

0|0
    0|0
    • Bana biraz saçma gelmişti ya konu bir yerden sonra kopuyor sanki.. / ama sonu iyiydi!

• Source Code harika.

Yükleniyor...